Extraktori

• Česko Extraktoři (viac)
Česko, 2023, 6 h (Minutáž: 60 min)

Pavla Gajdošíková, Jakub Štáfek, Jan Révai, Ján Koleník, Jitka Schneiderová, Sofie Anna Švehlíková, Gabriela Heclová, Michaela Petřeková, Jiří Štrébl (viac)

Čerstvě vytvořený tým české zpravodajské služby má za úkol pomáhat Čechům, kteří se v zahraničí ocitli v nouzi. Potřebují k tomu nejen špičkový výcvik a fyzickou kondici, ale i jazykové znalosti, kulturní a politický přehled, bystrý úsudek, schopnost rychle se rozhodovat. (Voyo)

Recenzie používateľa MirkaP k tomuto seriálu (4)

Únos (2023) (E01)

Na místní poměry dobré. Tak se neukvapme se závěry. Každopádně druhý díl jsem si pustila hned po prvním ()

Tým (2023) (E02)

První díl byl nadějný. V druhém se naděje nenaplnily. Naštěstí zatím pořád funguje ta část s unesenýma holkama, takže sleduju dál. ()

Naděje (2023) (E03)

Jestli repliky v seriálu psal tentýž jedinec, který sem napsal popis dílu, už se nedivím, že jsou prkenné. Tu větu s vazbou jsem si musela přečíst opakovaně. Není to vězeňská vazba, je to vazba jako vztah 🤦. No a k těm vztahům - že matka je sestra bylo jasné už v prvním díle, takže kdo se teď diví, ztratil se v dubových prknech předchozích dialogů. ()

Bouře (2023) (E04)

Pokus o dramatické akční scény. Au. Přesto na první pokus sledovatelné. ()