Talay sa prebudí v tele chlapca menom Tess a znovu sa stretne s Puenom, slávnym hercom, ktorý je teraz po nehode v tele Tuna. Títo dvaja spoznávajú Phuwadol, zdravotnú sestru, ktorá pomáha ľuďom z rovnakého vesmíru, ktorí opustili, aby ich previedla životom v tom novom. Podľa Phuwadola existuje šanca, že môžu byť jeden pre druhého „prenášačom“, čiže ľuďmi, ktorí im môžu pomôcť vrátiť sa tam, odkiaľ prišli. Tun a Talay musia splniť misiu, pričom im pomáhajú ich kamaráti Kita, Fuse a členovia Friend Credits Up a Aou. Láska a priateľstvo rastú v novom vesmíre. Podarí sa im vrátiť sa do svojho domovského vesmíru? (Petra321)

emkon

Seriál Vice Versa je pro mě obrovským překvapením. Původně mě odrazovalo téma paralelních světů, a také herecké obsazení hlavních rolí: Relativně neznámý Sea v roli Talaye, a Jimmy v roli Puena. Jimmyho můžeme znát spíše jako Waie ze seriálu Bad Buddy. Vice Versa se zaměřuje na dva laskavé lidi, kteří se snaží procházet situací, ze které nemohou najít cestu ven, a neznají žádný konkrétní způsob jak ji vyřešit. Je to příběh dvou lidí, kteří se upřímně milují a respektují, a snaží se co nejlépe si porozumět a učit se jeden od druhého. První dvě epizody jsou moc překombinované. Tvůrci se totiž rozhodli, že divákovi vše vysvětlí hned v úvodu. Od 3.epizody tempo ale zvolní, a příběh Puena a Talaye se konečně rozvíjí. Zejména druhá polovina série je tak úžasná, a je tak nádherná, že mám chuť si to celé pustit znovu :) Jimmy v roli Puena je úžasný, jako by ta postava byla napsána a inspirovaná jím samotným. Totéž platí pro Sea, i když je to poprvé, co ho vidím ve významnější roli. Potěšilo mě, že se v seriálu objeví i Ohm s Nanonem, Perth Tanapon v roli režiséra, a hlavně roli veterináře Mixe si zahrál vystudovaný veterinář Mix Sahaphap. Za zmínku stojí i krásný ústřední song By my Side v podání Jimmyho. ()

Petra321

Budem úprimná, spočiatku som si Vice versa pozrela len kvôli Jimmymu, do ktorého som sa zamilovala už v Bad Buddy. Od seriálu som nemala priveľké očakávania, ale zostala som príjemne prekvapená a to v tom najlepšom zmysle slova. Každú epizódu som hltala so spadnutou sánkou a netrpezlivo čakala na ďalšiu. Jimmy a Sea majú medzi sebou dokonalú chémiu a diváci je jednoducho podľahnú, či sa im to páči alebo nie. Príbeh bol jednoducho skvelý, aj keď som spočiatku bola trochu zmätená, keďže som si myslela, že OhmNanon sú v pôvodnom vesmíre a JimmySea v tom druhom, no hneď ako som sa zorientovala v dianí, podľahla som nielen hereckým výkonom, ale aj perfektne premyslenému deju. Úprimne dúfam, že sa dočkáme nejakého spin offu, pretože ja chcem vedieť, ako sa skutočný Tess a Pakorn potrápili so svojou situáciou, keďže vieme, že to medzi nimi bolo pomerne komplikované predtým ako "zomreli". BONUS: Perfektný soundtrack. Jimmy, Sea, ale aj Indy majú neskutočne krásne hlasy. Chcela by to nejaké prespievanie do angličtiny, aby sa pesničky dostali k viac ľuďom. ()

Felisr

Příjemná BL romance se skvělými herci. Potěšilo, že sérii natočili bez (bohužel obvyklého) thajského přehrávání. Co ale rozhodně nepotěšilo, je nadprůměrně vecpaný product placement, a to doslova v každých pěti minutách každého dílu, to už je fakt na zabití, speciálně u diváku alergických na reklamu všeho druhu jako jsem já. Herce jsem litovala, kolik kilo nejmenované značky smaženého kuřete, brambůrků, čokodortíků, limonád a asi i té zubní pasty museli do sebe nacpat :-( ()

jiri.twist

Nevím, co si mám o tomto seriálu myslet. Po prvních dílech jsem váhal, zda to dám do konce. ZÁPORY: Ten nápad "paralelních vesmírů" nebyl špatný, ale příběhem divně prostupoval, byl překombinovaný. Necítil jsem to mystično tak, jako např. u projektů Dew, UWMA, HCTM, mnohé scény na začátku byly o ničem, tupé žvanění, mluvící hlavy. Z "chemie" jsem vždycky vyřízenej. Stačí záběr na herce, jak se dívá na toho druhého, k tomu dobře vybraná hudba a část diváků padá na znak, jaká je tam obrovská "chemie", houbec, jen dobře odříkané s heteráckými pusinkami. A teď jsem asi řadiu diváků hodně naštval, ale já to tak nemyslím doslova ... Reklam tam bylo hodně, ale ty beru jakou součást toho, aby se mohl projekt vyrobit. KLADY: Postupem přeci jenom jsem rád, že jsem vydržel, sympatičnost obou hlavních herců byla velká. Osvěžením byly vedlejší role hereckých "hvězd" z jiných, již legendárních seriálů. Nemyslete si, že tam byli jenom dva, tři, ale myslím že min. pět, šest, a to bylo příjemné. Na hudbu, když je hrána dvacetkrát po sobě, si zvyknete, i kdyby to byl cajdíák z pohřbu. Celkově ale v mém hodnocení právážily klady nad zápory. Díky za titulky! 5877 ()

• Tawinan Anukoolprasert (Talay) byl režisérem objeven v seriálu 55:15 Never Too Late (od r. 2021), kde ztvárnil jako svůj seriálový debut vedlejší roli Pangponda. Režisér Nuttapong Mongkolsawas doslova prohlásil, že Tawinan ho zde zaujal svým přirozeným talentem, kdy jen výrazem tváře dokáže vyjádřit radost, smutek, stres, emoce či zvědavost. Nejraději ho natáčí zblízka, protože jeho hluboké oči mluví za vše. (emkon)