Lenka (Anna Polívková) je špičková manažérka v oblasti globálnych financií. Svojou prácou doslova žije a má na dosah životný úspech - ak sa jej podarí uzavrieť dohodu s tureckou stranou, stane sa generálnou riaditeľkou spoločnosti pre celú Áziu. Zaslepená vidinou svojho životného tromfu čoraz viac stráca zo zreteľa potreby svojich najbližších - dospievajúceho syna (Jan Dlouhý), ktorý prežíva svoj prvý vzťah, a manžela Jiřího (Roman Zach). V rozlete jej však zabráni hlúpa stávka so synom, že prejde na kolieskových korčuliach viac ako 100 metrov. Zlomí si obe ruky v zápästí a ona, žena zvyknutá všetkým rozkazovať, je zrazu úplne odkázaná na pomoc druhých. (TV JOJ)

Salvator

Říká se, to nejlepší nakonec. Ve čtyřdílné bakalářské sérii České televize je ovšem poslední díl to nejhorší, co se divákům po čtyři nedělní večery servírovalo. ()

Mr. Movie odpad!

Trapnost nad trapnost. Scénář hrozný. Zach by se měl naučit trochu artikulovat. To jeho tiché šišlání bylo v rozporu s ostatními herci a jako herecké umění bych to neviděl. Konec byl tak předvídatelný, že byl nudný až hrůza. Hodně nepovedená celá série. ()

rigby

Nevím, co tím autoři chtěli říct. Téměř žádný příběh založený jen na vtipných strastech se zlomenýma rukama. Ale ano, docela jsem se zasmál s hořkou příchutí, protože tohle léto jsem strávil s jednou rukou v sádře a stačilo mi to. Stejně jako tento naštěstí už poslední bakalářský příběh. ()

Grázl83

Polívková skvělá, ale celkově bohužel nic moc. Kvalitu sráží spousta nesmyslů ve scénáři. Ale celkově lepší než 2. a 3. díl. ()

Dawe2

Zase tak zlé to nebylo. Jako nepravděpodobná komedie to i trochu fungovalo, Polívková předvedla super kousky a až na nepravděpodobnou změnu v jejím chování jsem neměl s ničím moc problém. 50% a půjdu výš, vzhledem k pro mě neadekvátnímu zdejšímu hodnocení. ()

kokofek

Herci se snaží,ale voda do kopce neteče. Roman Zach nemá k hraní moc prostoru,nebo jsem jeho postavu nepochopila. Jediné co mě překvapilo je podoba Jana Dlouhého s tatínkem. Už zase skáče přes kaluže. ()

trigan

Fakt jsem se snažil, ale bylo to nad moje síly. Mám uvěřit že managerka není schopná poslat sekretářku vyzvednout dárek a po úrazu si domluvit opatrovatelku? A Turci vedoucí obchodní jednání s ženou, to je tak maximálně vlhký sen lidí co nikdy v Turecku nevyšli z hotelu. Takže od cca 40. minuty netuším, jak to dál pokračovalo. ()

Igy007

Vejdělkovy filmy mají pro mě i pro mě samotnou nepochopitelné kouzlo. Vidím, ta nízká hodnocení od vás ostatních a rozumím, proč tomu tak je. Zároveň ale pokaždé, když si nějaký jeho film pustím, zlepší se mi nálada a je mi fajn, i kdyby třeba předtím to stálo za prd. Jeho filmy jsou takové líbivé, barevné, s hezkými záběry, s příjemným dějem na nějaké specifické téma a taky se mi většinou trefí do chuti s volbou herců. Vejdělek mi zkrátka svými filmy občas zpříjemňuje život, tak jako třeba zmrzka nebo čokoška - to taky nežeru denně :-) ()

Sfaxia odpad!

Mám Polívkovou ráda a vyděsilo mě, jak může být špatná. Ráda se k českým věcem vracím, ale tyhle 4 šílenosti to nikdy nebudou. ()

Frood

Nápad s oběma rukama v sadře vykradený ze staršího filmu, manažerka dostala lekci a polepšila se a já myslím, že víc než 2* si to nezaslouží. ()

pavelpetr

Tak jsem to viděl a zase tak za pět let náhodou když to manželka pustí, protože na pozemním dávají opět výběr z fantastického roku 1991 a tohle bude široko daleko nejmladší chujovina. Přišlo mi to podobně debilní jako Ledviny bez viny. Raději nechci uvažovat, že by tento vrchol humoru mohl být placený z veřejných peněz. ()

Peabody

hlavně jsem se nudil. Dost velkou část  po výpadku elektriky jsem doufal, že z toho bude horror a Zach s mladým najdou doma kostřičku. To by bylo zajímavé. Takhle jsme sledovali přehlídku trapností Jak si sundat kalhotky a Jak použít záchod bez použití rukou, pokud možno vše nejméně třikrát zopakované, aby se lid smál a aby si to užil. Ještě že Marka Epsteina to odpoledne kdy psal scénář (pochybuji, že na to potřeboval víc času) nenapadlo propojit Turky se záchodem a do kanclu pro ně namontovat turecký. Takřka americký zvrat na konci, kdy se z nesnesitelné sebestředné dominy stane tulící se žena a z do té doby submisivního otce je najednou vůči synovi tyran, nemá žádnou logiku, ale kdo by ji čekal. Adept na cenu za nejdelší protažení bakalářské historky. Anna Polívková je šikovná, umí i nohama otevřít zámek u dveří, ale nějak tady nemá co. ()

julie_mie

Mně se tahle chuťovka líbila. Anna je skvělá. Umí hrát a komediálnost má po rodičích. Roman Zach, zde jako klidná síla a mladý Jan Dlouhý je podobný tatínkovi a kéž by dorostl jeho kvalit. Pohodovka na večer jako dělaná. ()

Annaroz

Opět vykrádačka od scénáristy Marka Epsteina - po TV filmu Klec z roku 2019, tentokrát obšehl Vieweghovu povídku. Tak co to bude příště? ()

TheKleofa odpad!

Proboha proč??? žádný děj, žádná zápletka, žádná gradace, žádný vývoj postav...hloupoučké a zcela zbytečné. Upřímně se divím, že herečka typu A.Polívkové vůbec něco takového vzala (kor když to nemohlo být motivované čistě jen ziskem, neboť plat z koncesionářských poplatků není asi žádné terno...). ()

Pintenta

Prečo nie, v pohode príbeh, ktorý mal aj úseky, kde sme sa dobre zasmiali :) Polívková má svoje herecké kvality a tu ich dokázala. ()

Hombre8

Hloupý (a zcela nesmyslný) název, hloupý scénář, hloupé (ale progresivní, genderově správné, multikorektní) dialogy. ČT ve své obvyklé úloze. Nadělat z konzumentů za jejich prachy ještě větší blbce než už se stalo. Ale jo. Pro cílovou skupinu - paničky nudící se u TV asi dobrý.  Jinak je to spíš jen na útrpný úsměv. Nejlepší a nejsympatičtější herecký výkon dle mého podal očař v roli oknaře. ()