Kluci z Prahy

(relácia)
všetky plagáty

Bozvav

Janek Rubeš a Honza Mikulka jsou báječní. Jejich pořad je chytrý, vtipný, naučný a propaguje (škoda, že hlavně Prahu) naši malou zemičku ve světě tím nejlepším možným způsobem. Navíc jejich "kladivo" na šmejdy všeho druhu odvádí skvělou práci. Když k tomu přičteme příjemný až rošťácký vzhled obou kluků, Jankovu příjemnou artikulaci a dobrou slovní zásobu, hezky se na jejich videa kouká. Zaslouží si poděkování a jen tak dál kluci. ()

William_

I jako Pražák se dozvíte o spoustě míst, které neznáte, a to zábavnou a divácky příjemnou formou. Janek a Honza stvořili nejlepší pořad, co je na televizi až moc dobrý. Doporučuji všem. ()

Lachtaan

Když jsem před 3 roky jako student v Praze narazil příhodně na kluky z Honest Guide, zamiloval jsem si jejich tvorbu natolik, že jsem sjel celou jejich dostupnou historii. Bylo mi ale celkem líto, že skrze platformu YouTube nemůžu zpřístupnit takhle zajímavý obsah těm, co anglicky neumí. To všecko revolučně změnil tah zaměřit se i na české publikum, a tak je tenhle pořad každonedělením chlebem naší rodiny už nějaký ten měsíc. A nikdy se nestalo, že bychom se nudili. ()

• Na konci každé epizody Janek Rubeš naučí diváky nové anglické slovíčko. (SONY_)
  • Ačkoli název pořadu odkazuje na Prahu, občasné epizody obsahují reportáže i z jiných českých měst či regionů. Nechyběly již ani epizody z rakouského Lince či polského Krakova, kde kluci divákům ukazují zajímavosti z těchto míst. (LachtanShows)