Legendární bojovník Po spojí síly s drsnou anglickou rytířkou a vydá se s ní na velkou výpravu zachránit magické zbraně, napravit svoji reputaci a taky zachránit svět. (Netflix)

Víteček

Nelíbila se mi ta přílišná westernizace. Už to nemůže být o Číně a bojových umění a hledání vnitřního klidu a podobné věci, ale místo toho jsou tam rytíře, Anglie, meče, královna a spousta podobných blbůstek. A Po samozřejmě touží být rytířem. V tomhle seriálu má ale spíš jen doplňkovou roli vedlejšího protagonisty a úplný prim hraje Wandering Blade, která ale není dostatečně zajímavou osobou a většinu času je spíš otravná. ()

Gig

Labužnická “Po” animace (pokud si uvědomíte, že se jedná o seriál). Hudba, která vás přenese do staré Číny (a nejen tam). Co díl to se vám představí nová postavy či postavy (téměř). Celý seriál působí jako ucelený epický příběh a je zemnější než všechy seriálové dřívější pokusy. Samozřejmě odlehčenost a zaměrmenost seriálu na sedmileté publikum jde cítit. Ale nebude budit ani to starší. Co tu chybí oproti filmům či dřilvějším seriálům a někteří to nepřekousnou jen kvulli tomu, to je mistr Ši-fu či slavná pětka. Je pravda, že celou dobu by tam být nemuseli, ale aspoň nějaké kameo nebo odbočka či akce mohla být. A neberu do počtu onen kouzelné mango úvod. Ono to poté trochu působí, že je to jiný svět než ten starý známý z filmů, když vám tam chybí mistr a někdo z pětky. Nemuseli být všichni. Mohla se tam nějak mihnout třeba tygřice či mistr ve vzpomipnkách. Ale potěšil aspoň starý tatík (James Hong - 94 let v době dabingu). ()