Akční thriller ze současného New Yorku s první hollywoodskou rolí Karla Rodena, který je zde protihráčem takové star, jakou je Robert De Niro. Emil a Oleg se vracejí do New Yorku pro svůj podíl z dávné loupeže. Když zjistí, že peníze jsou už dávno pryč, vezmou věc do svých rukou - jejich kumpán za to zaplatí životem. Případ dostane do rukou detektiv Eddie Flemming. Je zděšen způsobem, jakým byla vražda provedena, a faktem, že se zločinci snažili vše zamaskovat obrovským požárem. Spolu se svým kolegou se pouští do složitého vyšetřování - nejdříve však musí najít klíčovou svědkyni, mladou dívku, které se podařilo uprchnout z bytu těsně před vraždou... Ve dvojici s mladým idealistickým vyšetřovatelem z hasičského sboru se Flemming pouští do hledání záhadné svědkyně. A musí postupovat rychle, protože o ni mají z pochopitelných důvodů zájem i oba zabijáci. Jejich metody jsou oproti policejním mnohem nesmlouvavější a záhy se roztáčí kolotoč hrůzných vražd, které Oleg natáčí ukradenou kamerou. V zemi, kde se televize v honbě za atraktivním materiálem nezastaví před ničím, se ale může stát mediální hvězdou i masový vrah. Stačí, když je efektně brutální a dost inteligentní na to, aby předstíral blázna... (oficiálny text distribútora)

marty96

Karel Roden naprosto smáznul všechny svoje herecké kolegy i takové jako je třeba Robert De Niro. K. Roden zahrál svoji roli dokonale, role šileného zabijáka mu sedla tak jak se patří. Ostatní kolegové no abych pravdu řekl, nic moc, ale Roden film zachránil :-). 4.Hvězdy :-) ()

prskvik odpad!

Ač jsem to nedokoukal (nebo právě proto) dávám odpad. Stupidní, hloupé, primitivní. Ani Roden mne nezaujal i když ho většina chválí. ()

Indio

Jasan je to pruměrnej film ale přiznejte si-kolik pruměrnejch a horších filmečků tady má lepši hodnocení než 15 minut a to v nich naaaaš Krutor Roden nenafluše do ksichtu Panu De Nirovi a pak ho neoddělá. ()

RADX1

Příjemně překvapilo zajímavé podání psychopatického vraha a útok na západní právní systém. Možná by ještě neuškodilo větší propracování detailů, ale především se mi nelíbil konec. Ten měl skončit spolu s posledním záběrem Olega Taktarova který učinil na sebe a v povzdálí onu sochu svobody. Zde se prostě další přidaná hapyendová stopáž nehodila a spolu s dalšími drobnostmi strhla celou kvalitu díla výrazně dolů téměř až k průměru. ()

Allica

Film, který zaujme především obsazením a nás čechy především Karlem Rodenem. Jinak je to film, u kterého jsem si k žádné z postav nevybudovala žádnou citovou vazbu, nebo oblibu - zkrátka každý nějak dopadne a jde se domů. ()

Rathe

Karel Roden a Oleg Taktarov tenhle film naprosto zachránili, protože tak výborný a sympatický parchanty jsem dlouho neviděl. Za to ti detektivové mě nudili a hlavně namyšlený Robert De Niro. Ani mi nevadilo, že zemřel ačkoliv je pravda, že mě to zarazilo. ()

pornohavo

Zaujímavý scenár, hviezdne obsadenie, skvelý Roden, výborný De Niro ale predsa tomu chýba trochu "šťavy". Pre mňa dobrý film, avšak režisér nevyužil celkom potenciál príbehu. Za mňa 65% ()

gggggg

Obyčajné béčko, ktoré mi prišlo ako nepodarená paródia. Dalo sa desať minút dopredu predpokladať čo sa stane, aj tak bolo. ()