Mára a Lukyn. Dva nerozluční přátelé od dětství. Jeden drsný, přímý, ale natvrdlý a ten druhý milý, chytrý, a tak trochu dítě. Mají malou autodílnu a velké sny, na které jim pochopitelně scházejí peníze. Svých cílů se snaží dosáhnout pomocí absurdních a špatně promyšlených plánů, které je často dostávají do ještě absurdnějších situací. A to vše za přihlížení svérázných postaviček z komunity „za zdí“, na periferii velkoměsta. V bývalém továrním areálu, kde se kromě jejich autodílny nachází i hospoda, trafika, butik nebo třeba zverimex. Gumy jsou plné absurdního, černého, ale i poetického humoru. (Voyo)

pavelpetr

Asi nebudu cílová skupina pro koho je to seriál. Inu je to produkce Voyo, tak to celkem vypovídá. Zajímalo mě, jestli mě to nechytne. A nechytlo. První vtip byl průhledný jako sklo. Trdlování kolem objednávky jen 3 gum bylo na mě moc. Pak jsem to vypnul. Inu nechám to někomu jinému. Věřím, že si to diváka najde, ale já to nebudu. ()

vlk++

Krajčo, Švehlík i Pagáčová jsou dobří, jsou tam světlé chvilky, kdy je to vtipné, ale je potřeba protrpět i ten prvoplánový zbytek. ()

FatimaO

Není to žádné veledílo, ale zasmála jsem se u toho hodně. David Švehlík v komediální roli mě bavil. Cením i Nebřenského a další ()

PORTER44 odpad!

Hrozná slátanina,trapný skeče a trapný hlášky,Krajčo vrať se k muzice to ti jde líp ,tady ti to nesedlo,to už snad byl lepší Kameňák tam byl alespoň občas dobrý vtip. ()

MrSAP odpad!

Se seriálem, kde herecky dokáže nad ostatní vyniknout i Patricice Pagáčová, je fakt něco špatně. Neskutečná slátanina vykrádající vtipy jiných seriálů. Humor pro děti ze třetí třídy. Nic, co by stálo za vidění. ()

zulvisek

"Ty vole Lukyne,ja mám plán" Já je fakt žeru. Je to strašná blbost,ale nehorázná sranda. Herecký výkon Richarda Krajča je úžasný,ale David Švehlík je  jako Lukyn naprosto fenomenální ()