Jean, Patrick, Joanna, Romane a Guillaume se znají více než 30 let. Během jednoho víkendu se celá parta sejde v Champagne na Patrickově rozlučce se svobodou. Skupina netuší, že se k nim připojí krásná mladá nastávající nevěsta Christine. Tento nečekaný a nevítaný host naruší pohodu celé skupiny a na povrch vyplují léta pohřbená tajemství i nevyřčené plány. Smích, láska i slzy: přežije jejich přátelství tento víkend? (HBO Max)

Heywood

Moje životní zkušenost je, že tento filmový konec se v reálu nedostaví. Majetkové rozdíly, zestárnutí, vyčerpání jsoiu faktory, které přátelství rozpustí v zapomnění. Film nám nabídl optimistické řešení v podání milých herců a solidních výkonů. Pravda, dvě lesbičky jsou dost, tři a z toho jedna promiskuitní film posouvají k jinému publiku. Komorní umístění do jedné vily vedle vinic mělo umocnit vzájemné vztahy, ale působilo spíše nudně a tuctově. Je to film, na který si zítra ani nevzpomenete, jak v podstatě nic neřekl, nic nevyřešil a jediné, co mě zaujalo bylo vyhřívání vinic. Tak pápá a 40% ()

BOURQUE

Slabo napísané dialógy, slabšie a nevýrazné herecké výkony, diskusie, ktoré v podstate nevedú nikam. Kvalitatívne je to od filmu Le Prénom veľmi ďaleko. Prostredie, kde sa príbeh odohráva, je však má svoje čaro. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

Myshkin

Pěkný kraj, pěkných pár slavných herců, hromádka citátů slavných myslitelů... ale propána, celé by to stačilo sestříhat do půl hodiny a i tak by to byla nuda. Přišlo mi to jako mrhání talenty. Po lahvi šampaňského se to dá možná spokojeně přežít, ale jinak ztráta času. ()

tein

Zoufale nevtipná "komedie". Kdyby to bylo uvedeno jako drama o existenční krizi stárnoucích kamarádů tak to vystihuje celý film tak jak je a hlavně odradí ty jež se na toto naivně chtějí podívat jakožto na komedii. ()