Sharkula

Během úprku před rozzuřenými vesničany je hrabě Drákula (Jeff Kirkendall) raněn a po pádu z útesu následně napaden žralokem. Vzájemně se pokoušou, ale tím příběh nekončí. Po mnoha letech se oba vrací na scénu a společně s nimi i jejich nenasytná touha po čerstvé lidské krvi. Obyvatelé malého městečka i turisti se mají na co těšit… (SOLOM.)

honajz2 odpad!

Když jsem na to prvně narazil a četl si zdejší komentáře, řekl jsem si, že tohle prostě musím vidět za každou cenu a že předpokládám, že z toho vypadne špatný dobrý film a já se u toho budu královský bavit. Když jsem si to ale pustil, došlo mi, že to tak žhavé asi nebude a i když je vyloženě urážkou tohle nazvat jako amatérský film nebo zetko, pobavily mě na tom ty nejotřesnější efekty, které jsem za celý svůj život vidět (a to věřte, že jsem toho viděl fakt hodně a i projekt mého kamaráda, který dělal na základce na hudebku z vlastního zájmu, vypadal mnohem líp, než ty efekty tady - on tam měl animaci potápějící se lodě, v té své verzi videoklipu k jedné slavné písni, a i když to dělal jako děcko, fakt to vypadalo o něco víc "profesionálněji"). Bylo mi jasné, že to tvůrci nemyslí zrovna vážně, jenže ty efekty byly bohužel to jediné, co na tom bylo vtipné a i ty se mi časem omrzely, jelikož se ty samé záběry opakovaly pořád dokola. Jinak to celé byla jen obrovská nuda, na které je špatně úplně, ale fakt úplně všechno. A objektivně to vypadá i nesčetněkrát otřesněji, než cokoli od Neila Breena. Ten je oproti tomu úplně profesionální filmař, až tak špatné tohle je. Navíc snad mám i pocit, že ve finálním střihu to celé nějak zpomalili, aby to mohlo mít co nejdelší stopáž, což teda čumím, že to někoho vůbec napadlo... Takový trash se opravdu jen tak nevidí a potvrzuje to i fakt, že se to celé snad točilo u režiséra doma a pak ještě na jeho zahradě, u vody se netočilo vůbec (ano, čtete dobře, i když je to o žralokovi). Bohužel nuda a naprosté otrávení ze všeho, co tu je, mi brání dát aspoň tu jednu hvězdičku za mírné pobavení, takže musím dát odpad, kterým to tak či tak stejně je. Holt jednou po delší době to zase přijít muselo. odpad! ()

darkrobyk

Úplně nejlepší je plakátek! Tak tohle už není snad ani filmové dno. Občas mám chuť se masochisticky vyřádit na nějaké perle, ovšem tohle překonalo i mé fantazie. Hlavně po řemeslné stránce... Žralok zde má podobu - nafukovací ploutve, gumové atrapy a kašírované makety z papíru. Jo a když se šklebí pod vodou, tak je nejspíš hadrový. Takže žralok....zachránil tonoucího Draculu a na oplátku od něj požadoval, aby mu sloužil. Žralokovi narostla netopýří křídla a Dracula se svými neživými poskoky (obzvlášť vtipné je, když jim oznámí, že je zabije) mu přináší oběti, nejlépe ženy. Dvojice brigádníků se tomu snaží přijít na kloub. Správce hotelu a pravá ruka Draculy je, jak jinak, Renfield. Místo, kde se vše odehrává, je, jak originálně příznačné, Arkham. Osudovou ženou Draculy je...Mina..., kterou sice nevysává, zatím, ale pokud by k tomu došlo, divák by se zřejmě nedočkal konstatování, že Mina je bledá jak stěna, páč zřejmě ztratila hodně krve... Pominu-li speciální efekty a ochotnický ansábl, tak nejvíce mi vadila kamera - opravdu hnus. Asi nejlepší je záběr, kdy ženská za tmy u moře točí ohnivými pruty, což tedy je po čertech málo. Přesto dám jednu hvězdu za snahu, byť se minula účinkem. ()

salfa72 odpad!

Ačkoliv jde o úmyslnou parodii na žraločí filmy, tak já se u toho přesto nebavil, naopak jsem při sledování tohoto "skvostu" pociťoval jak fyzickou, tak i psychickou bolest. Speciální efekty tu nejsou, dialogy jsou ještě tupější, než u tvorby studia Asylum, herce to evidentně ani nebavilo (nebo to takhle geniálně schválně zahráli), jediný světlý bod filmu byla úvodní a zároveň závěrečná skladba a podvodní záběry, plus ta holčina s ohněm. Přesto masochista ve mě chce víc, takže až bude ten správný čas a nálada, tak si nejspíš pustím další "veledílo" - Žralok na kokainu. ()

RypavaDvojka odpad!

Mára Poloniů opět podal svůj standart. Tady už pomalu chybí hodnocení "Mark Polonia", protože tento režisér je natolik unikátní, že se všem kritériím vymyká. Po vymítání dřeva u Noah Shark jsem čekal, co příjde teď. Zabít Drákulu, pána nemrtvých, dvěma větvičkama, to prostě někoho jen tak nenapadne... :-D Odpadní počin? Ano, už jen amatérští herci, kteří se opakují ve všech jeho filmech, a hlavně gumové zvířátka jako reprezentace CGI dávají všem najevo, o jaký očin se jedná. To ale neznamená, že si to nemůžu z nějakých zvrácených důvodů užít. Holt každý má své guillty pleasure. Takže hodnocení? MarkPolonia% ()

B3n odpad!

Pre tento typ "filmu" by mala existovať zvláštna kategória, ešte pod odpadom. Rád by som napísal o čom to je, len som bohužiaľ nevydržal pri tom dlhšie ako pár minút. Drakulu chytia dedinčania a zasiahnu ho asi oštepom, spadne z útesu do mora, tam ho napadne plyšový žralok (áno tá hračka) a zakusne sa mu do ruky, on žralokovi zase zakusne do plutvy. Medzitým rozprávač hovorí o tom, že temné sily sa ho rozhodli nechať na žive. Ja však šokovaný v tejto chvíli vypínam toto zásadné dielo americkej kinematografie. Niektoré filmy by sa nemali vôbec natáčať. Absolútne dno, vhodné len pre tých naozaj najnenáročnejších divákov. ()