Ozbrojenci obklíčí věznici pro duševně choré a odstřihnou všechny možnosti komunikace. Jejich cíl? Chytit sériového vraha Simóna Laga. Jedna napínavá noc v šesti dílech. (Netflix)

Menec

Moc mě to neoslovilo. Postavy necharismatické, uvažování nelogické, děj nesmyslný. Často jsem musel přetáčet, abych přeskočil nudné "soap opera" pasáže. Do druhé série nejdu. 40% ()

Sedmilhář

Když divák rezignuje na logiku motivace ředitele blázince a hledá třeba dobře udělané scény, tak jo...ale základní logika tu prostě schází. ()

F_Sanchez

Zas taková tragédie to není. Trošku zvláštně natočené, děj takový nijaký, postavy taky nic moc, konec na dvě věci, ale dívat se na to dá, když máte dovolenou, venku je hnusně a nemáte do koho/čeho píchnout. Pokud nebude další série, tak se nic nedozvíme o tom co, kdo, jak a proč, což trošku zamrzí. Také srovnání s Casa de papel je naprosto ale skutečně naprosto mimo. Není to sice tak přestřelené jako uvedený seriál, ale zas to nemá takové to jeho kouzlo a drajv, který Vás přiková k obrazovce/monitoru. ()

gggggg

Strašne veľa logických dier, niektoré postavy boli nesympatické. Malo to slušný námet, ale tvorcovia nevyužili naplno jeho potenciál. Zlyhal hlavne faktor atmosféry, keďže napätie som v seriáli nenašiel. Na Najdlhšej noci je ale najhoršie to, že šiestimi dielmi nekončí a že zase sa bude rok čakať, kým niekoho napadne natočiť druhú sériu (snáď poslednú). ()

WingsLotus35

Některý filmy a seriály odehrávající se během jednoho kratšího časového úseku, na jednom místě, umí být geniální, poutavý a v něčem vynikající nad všechny ostatní. Tohle se ale o týhle španělský corridě plný bordelu říct opravdu nedá. Hlavní zápletka by zněla zajímavě, ale je zabitá spoustou postav, který nemají žádný charakter, a to včetně postav hlavních. Podtrhuje to i fakt, že o každý druhý postavě je tam jakýsi nástin příběhu, který má dodat daný "charakter" postavě, ale vůbec to nefunguje, a všechno tak splývá dohromady. Kdyby to bylo tak o tři díly kratší, možná bych nad tím přivřel i oko, ale tohle bylo natáhnutý na dvojnásobek a tak se z toho stala utahaná, bordelem nacucaná nuda. A ten konec! Do prdele, na konci se akorát všichni dozví, že celej tenhle tyjátr byl úplně ale ÚPLNĚ k hovnu. Ta jedna hvězda je jen za to, že to dokázalo v určitých momentech dodat aspoň trochu atmosféry a to jen díky nasvícení a práci s kamerou. ()