Počas nespútanej halloweenskej párty v starom cintorínskom dome sa partii študentov podarí objaviť mystickú knihu, za pomoci ktorej nechtiac oživia surového vraha s nadľudskou silou Devlona. Na rovnaký cintorín si to v tú noc namieri aj pätica detí, ktoré si tu chcú otestovať svoju odvahu. Na pomoc im vyráža Dr. Cardan (Hugo Stieglitz), ktorý jediný pozná spôsob, ako rozbesneného Devlona zastaviť. (Karamanlis)

Tormentor665

Ve své době jistě hit jak prase. Teď spíš pro labužníky. Ovšem za mě spokojenost, ty nadšené děti a stupidně přehrávají puberťáky, to už dneska neuvidíte, tím spíš v hemisféře vládců světa. ()

sibskyn

trojice mladíku chce zapůsobit na svoje holky a taky jsou znudění, tak kvůli zábavě ukradnou mrtvolu z márnice a snaží se ji oživit, což už je celkem velká blbost a navíc, jak moc se musíte nudit, aby jste se pokusili oživit mrtvolu?. No každopádně magický kousek se jim povede a oživlá mrtvola je začne po jednom řezat, což není vůbec na škodu. Nejvetší problém nastává, když jsou všichni teenegři rozemletí, tak se děj přesouvá na skupinku malých capartů, kteří se stávají hlavnímí hrdinami. Takže už chápete kde se film zvrte na ukřičenou nudu? Navíc se mi líbil ten fakt, že Hugo Stiglitz si to jen tak jezdní přes půlku filmu v autě a dívá se po okolí. ()