Až do teď byl Nick ten nejlepší z nejlepších. Jenže všechno se změní, když do města přijede zvláštní chlápek, který se nebojí ničeho a je mu jedno, co si o něm lidé myslí. Nick Falzone a Russell jsou letečtí dispečeři. Oba jsou doslova posedlí soupeřením a v každém případě a za každých okolností musí přetrumfnout ostatní, ať již v práci nebo v manželství. Jsou ochotní pro své vítězství použít i ne zrovna čestných metod, čímž se jejich okolí a dokonce i letadla ve vzdušném prostoru dostávají do nezáviděnihodné situace. Tento stav však trvá pouze do té doby, dokud nezjistí, že pro dva je na terminálu málo místa a nastává boj. (oficiálny text distribútora)

G.W.Bush

Billy Bob jako flegmatický šílenec Russell se vůbec nemusí snažit a přesto nikde v okolí není nikdo (rozhodně ne Cusack), kdo by se mu alespoň přiblížil. ()

Paity

Opět John Cusack a opět v nudě jako Brno. Příběh naprosto roztažený do nechutnosti, rozpitvávající kde co, od milostného poměru králíků u letechké plochy, až po ceny náhradních noh od 35 let starých dřevěných postelí vyrobených v jihovýchodním Chile. Pro mne jasný propadák. ()

blues

za zmíku snad stojí jen mladá Angelina a Cate, mužská část osazenstva je herecky hrozná, slizká a podivná. a konec? raději odstřihnout posledních 15 minut, ty mě utvrdily, že film dostane podprumer... ()

Tristaver

Film, který mám rád a vždy se na něj rád podívám. Jen škoda, že je zbytečně dlouhý vzhledem ke svému ději, klidně jej mohli o takovou půlhodinu zkrátit... Thornton jako vždy perfektně zahraná role, Cusack příjemně překvapil... Angelina nepředvedla nic moc, nemyslím si, že tohle je její parketa. A potenciál Cate Blanchett zde zůstal naprosto nevyužitý. ()

derryl

Zajímavé, dobře natočené, ale posledních 15 minut je z jiného žánru, spíše sladkobolné romantické komedie, takže víc než 3* film ode mne nemůže obdržet. ()

Haymar

Zajímavý námět, originální prostředí, vynikající B.B. Thornton, slušná Angelina, průměrná Blanchett, neuvěřitelně přehrávající (jindy výborný) Cusack... mizerný scénář, chaotická režie, přehnaně dlouhá stopáž... Celý film (stojící především na hereckých výkonech všech zúčastněných) si vlastně "ukradl" pro sebe Thornton (ačkoli se ani tak moc nesnažil) a Cusack - stejně jako jeho filmová postava "Nick" - sic se snažil jakkoli, na svého hereckého kolegu zkrátka nedosáhl... ()

Yardie

Laboruje to mezi 2 a 3 hvězdama. Na ten herecký ansábl docela velké zklamání. Komedie to nebyla, drama taky ne. V podstatě to byl takový film o ničem. Zápletku to nějak nemělo, chyběly nějaké nápady. Celkově se z toho dalo vytáhnout určitě mnohem více. Prostě zklamání, celkem nuda... Howgh! ()

hnkflknk

Sice tam byli dva z mých oblíbených herců, přesto nevytáhli kvalitu na čtyři hvězdy. Zase na druhou stranu mi tu to hodnocení přijde na můj vkus mírně podhodnocené. Je dobré, že se tu objevil nápad z takového nezvyklého pracovního prostředí. Herci se chovali trochu prkenně a zdálo se mi, že to bylo spíš horší režií, než, že by byli herci špatnými herci. Dá se na to koukat bez nudy a přemýšlení.65% ()

Haniczka

Jednu hvězdičku navíc k průměrnému hodnocení za to, jak Johna Cusacka "vytípli" v hlavních zprávách, jak se zbaběle válí ve sněhu. To mě fakt dostalo, nemůžu si pomoct. A taky za to, jak si po práci spetl vrata od garáže. To je taky skvělý fór. Jinak uznávám, že je to místy nudné a potenciál nebyl ani zpoloviny využit. Škoda. ()

Lukoye

Naprosto hloupej kočkopsí film, beze smyslu. V podstatě by se dalo říci, že to je drama o nevěře, ale to je tak nekonzistentní tvrzení s ostatkem, že ani to nejde říct. Neviděl jsem nikdy tolik pseudorozumů a rozvleklých a nedokončených dramatizací postav. Hlavně postava poloindiána v podání Thortona byla tak zoufale neuchopená, že vůbec nechápu co tam mělal za smysl. Od začátku do konce o ničem. Poskládané náhodné obrazy s leteckou tématikou a scénář, jenž nic nerozvedl a v některých chvílích znatelně zamotaný sám do sebe. Možná jeden z nejhorších scénářů co jsem kdy měl tu možnost vidět zfilmový. Od odpadu tento film dělí u mě jenom to, že mě vysloveně neurazil svou zjevnou nejapností pač mě dlouho udržel u obrazovky v očekávání toho jak se věci vyvinou. I když odhlédnu od toho, že se nevyvinuly nijak. Spatlanina non plus ultra. ()

RadimFišer

Řekl bych že tento film ukazuje něco zajímavého. Až dotedka si pamatuji nezapomenutelný závod, kdy si dva kluci kluci, tedy Nick a Russel, dokazují, kdo z nich řídí lépe a nebezpečnějic. Při první jízdě je Nick naprosto šokován, tak přichází on za volant a Russel při tom strašném ruchu motorů usne. Skvěle rozehraný film, kdo z nich je lepší. Film o povyšování a době, kdy si člověk musí uvědomit, že ne ve všem je nejlepší. Na film jsem nezapomněl ani po dvou letech, ale přesto si vzpomínám, že mě poměrně nudil. Proto dávám pouze tři hvězdičky. ()