Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scenár:

Kenya Barris

Účinkujú:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (viac)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiálny text distribútora)

habertek

Přehlídka většinou nehezkých vyzáblých zeber co na sobě nemají ani gram tuku povětšinou...Jedna hvězda za to, že jeden čas po ránu nedávali nic lepšího a dalo se na to s přivřenýma očima dívat:) ()

Matte27

Jedna hvězdička za to, že Tyra vypadá občas dost sexy. Jinak zbytečná podívaná na rozhádané pipinky, které ani nejsou pěkné. 10% .. bez Tyry odpad. ()

Simo16

Ja zas musim povedat,ze vsetki dievcata su bozsky krasne a najma preto to sledujem::A hlavne sa mi paci Eva,ktora je sebavedoma a ide za svojim cielom:: ()

jakoby

Bavi me sledovat jak se nekolik holek snazi byt modelka a pozuji hur nez moje kocky.Kdyz se zenska pekne namaluje , je pekna i kdyz ve skutecnosti neni....Presto si nenechm ujit jediny dil. Nejvic me bavi jak se "hvezdy " porad mezi sebou hadaji a hlavne cerne nejvic rvou.Chteji byt slavne a bohate modelky a nevydrzi odlouceni od rodiny nebo deti. Na teto show je zakaz koureni! Vsiml si toho nekdo ? ()

t.b.kat odpad!

Názorný příklad toho, jak prostoduchý, povrchní a debilní svět je. Nejhorší na tom je, že valná většina omladiny ženského pohlaví si je bere jako příklad. Polovinu života prostojí u zrcadla, budou dávat idiotské otázky o tom, zda jsou tlustý, a i když budou mít pěknou postavu, budou si hledat faldíky a důvody proč před tím zrcadlem stát. Další část věnují šminkám a jak otravovat s hovadským cvakáním podpatků. Cvak, cvak - furt dokola - jak u blbechj. A že si ničí záda a nohy jim je jedno. Jenže vono jim to sluší - a to je na tom to nejhorší. ()

DandaPiper

Viděn Cycle 1, Cycle 2, Cycle 5, Cycle 6, Cycle 9, Cycle 17 - All Stars, Cycle 18 - UK vs. US, Cycle 19 - College Edition ...a začíná Cycle 20 - Girls vs. Boys, konečně je to napadlo a podle prvního dílu cítím, že tenhle bude ze všech nejlepší! ()

WeeLass

Drama, drama, drama. A také jedna z nejzábavnějších reality show vůbec, v čele s nepřekonatelnou Tyrou Banks (Rita Ora se může jít zahrabat). Od té doby, co soutěží společně jak ženy, tak i muži, připomíná to hodně Big Brother, což to dělá ještě pikantnější. ()

yarghoul

Společný bydlení, neznámý prostředí, snaha podat výkon a vypjatý emoce dokážou odkrýt i tu nejskrytější stránku člověka. Je vážně sranda pozorovat ty holky, kvůli čemu se dokážou pohádat, co dokážou nebo nedokážou překousnout, nedej bože poslouchat jejich výlevy a srovnávání priorit. ()

ElisD

Naprosto ulítlej pohled do jinýho světa. Světa modelek... (podle mě odříznutýho i od světa modelek), fakt mě to bavilo! Snížila jsem se k tomu vidět asi 10 řad, málokdy člověk narazí na takové sci-fi! A naprostý souhlas s Beatle: "Je prostě zábavné pozorovat mladé ameičanky, které mají pocit, že kromě toho, že jsou pěkné...jsou i chytré :D" ()

salome

Bavím se, některé scény někdy přepnu, ale nejlepší byla první řada...to byla sebranka :-) fanatička, lesba, a ta slečna chytrá ateistka-doktorka...a ve dvojce co jedna slečna podvede svého přítele, před tolika svědky...jo, je to lepší reality show, než Vyvolení apod., tady děvčata nesoutěžila o 10 miliónů, ale o něco, co pořádně ani neví, jestli chtějí,...tady nedošlo k zavření do domu, odkud není východu, ba naopak, zažijí si některé, co je to život modelky,částečně..cestování, denní spěch, nespaní, improvizace, ...a že ze sebe plodí někdy opravdu šílené žvásty, však jsou to holky od 19- max.26 let, některé, snad, už dnes mají rozum...je to zábavné ()

bajahor

Jedná se o reality show, kde vítězka není jen rychlokvaška, jak bývá zvykem v českých luzích a hájích. A pánové a mladé slečny, konečně vidíte, že ty krásné ženy na fotkách a molech jsou výsledkem tvrdé práce maskérů a kadečníků, takže ať po nás svět nechce, abychom vypadaly jako dokonalé bytosti za každé situace :-) ()