Vitajte vo Wrexhame - Season 1 (2022) (séria)

Sen (S01E01)

(epizóda)

Hollywoodske hviezdy Ryan Reynolds a Rob McElhenney sa pokúšajú prevziať tretí najstarší profesionálny futbalový klub na svete vo Wrexhame, meste robotníckej triedy v severnom Walese v Spojenom kráľovstve. (Disney+)

drackula

Prvej epizóde sa podarilo ukázať všetko čo milujem na anglickom futbale. No a potom je tu Američan a Kanaďan, ktorí toho chcú stať súčasťou. Na prvý pohľad bizarný nápad, ale zatiaľ to funguje. Myslím si, že z rozdielov medzi americkým a anglickým videním športu sa bude ťažiť dlhodobo a môže to byť zábava. 80% Disney plus ()

HellFire

Přehoupli jsme se do nového věku, kdy filmové a televizní hvězdy natahují své šikovné ručičky plné doláčů do ostatních odvětví a využívají přitom svou slávu, aby točily dokumenty o své snaze prorazit na jiném než televizním/filmovém poli. Tentokrát se Ryan Renolds a Rob McElhenney (doteď jsem vůbec nevěděl, kdo to je) rozhodnout koupit chátrající fotbalový klub z Walesu a pozvednout ho na vyšší úroveň. Úvodní epizoda se podařila a i když nejsem velkým fanouškem fotbalu, rozhodně se těším na další nášup. ()

Trevor

Najväčšie plusy sú moment keď sa zabrzdeným amíkom vysvetľuje systém zostupu a postupu medzi jednotlivými súťažami (a to akým je u nich fenoménom baseball, keďže to vysvetľujú na príklade NY Yankees) a veta o tom aké je ťažké z 5.anglickej ligy postúpiť. Nuž, Notts County by o tom mohlo spievať ódy...zatiaľ výborné, primeraná dĺžka epizód je tiež plusom. ()