Studentská komedie vypráví o středoškolákovi Erikovi Riversovi, který miluje skateboard. Se svými kamarády - workaholikem Dustinem a lenochem Mattem chce poslední prázdniny strávit cestováním po Americe a hledáním těch nejlepších ramp. (oficiálny text distribútora)

eye candy

tenhle film obsahuje velkou porci klasického smetí, z amerického skladu demence. Všechna tahle šlichta je ale vykoupena několika dobrými vtípky. Produkt placement si vesele živoří snad v každém záběru, vzheledm ale k prostředí do kterého je děj zasazen, se trest smrti odkládá. Jistou kolísavou úroveň tahle komedie má 2-3* ()

Bigwave

Správná teen komedie o skate tripu za svým snem. Film je především určen fanouškům tohoto sport, jejichž věk se pohybuje okolo 10-15lety. Je to asi přirozené, že každý kluk chce být vrcholným sportovcem ve svém odvětví, především být sponzorován, nějakou vábnou značkou, která by jeho free live zabezpečila. Povede se to této komické čtyřce? Uvidíte sami… ()

Jaroslaf odpad!

Teda viděl sem todle kdysi v originále, a tak hrozný mi to nepřišlo, ale teď v televizi jsem byl téměř v šoku jak příšernej ten film je. Pojednává to sice o čtyřech skejťácích, ale všichni se chovaj jako banda s prominutím buzerantů a jeden je trapnější než druhej. Obzvlášť zrůdnej je Vince Vieluf, nesympatičtějšího a odpornějšího herce jsem snad nikdy neviděl, a vážně proč se chovaj celou dobu jako banda teploušů? Buď se vzájemně osahávaj, olizujou anebo je vidíme spát v těsném objetí na sobě, nebo si aspoň strkat ruku do kalhot. Z Joeyho Kerna coby hyper-playboye mi bylo taky blivno, vypadal spíš jako vymazlenej homosexuální metrosexuál než skejťák. Rád bych dal hvězdičku aspoň za to, že skejt je slušnou součástí mého života a za Jenn Morisson z doktora Housky, a za Toma Greena ve fajn mini-roličce, ale příšernost tohoto snímku je tak velká, že to prostě nejde. čistý odpad. ()

Venous666

Pokud vaše věková hranice je pod 16 a pokud trávíte rádi svůj volný čas někde na štvanici a nebo popř. po rozbití huby na bulovce , tak můžete těmto skejťákům dát šanci. Pokud jste opak tak jako já, tak ani neztrácejte čas a snahu to někde sosnout a raději běžte manželce pomoc při úklidu. Možná zažijete více srandy ()

Ryuuhei

Tupé, až to bolelo. Snaha natočit další z řady teenagerských komedií, tentokrát motající se okolo skateboardingu, dopadla tak, že tu máme čtyři hlavní postavy - takového normálního týpka, magora, podivínského intelektuála a nakonec chronického (a úspěšného) baliče - a tato sebranka se vydává po stopách slavného skateboardisty, aby ho přesvědčili o tom, že stojí za sponzoring. No, co na to říct, než jen to, že snaha byla, pár dobrých momentů, kdy jsem se i já, člověk co se skoro nikdy nesměje, dobře zasmál, ale vesměs zbytečná podívaná okořeněná nudnými a nicneříkajícími jízdami na skateboardech bez špetky napětí, či aspoň snahy o něj. ()

• Ve filmu se objevilo mnoho profesionálních jezdců, například: Ryan Sheckler, Bam Margera, Bucky Lasek, Bob Burnquist, Mike Vallely, Willy Santos, Kareem Campbell, Tony Hawk a další. (PußyMagnet)
  • Kapela hrající na festivale je Blindside, křesťanská kapela ze Švédska. (PußyMagnet)
  • 12-ti letý skater, který vyzve tým na souboj, když si tvoří vlastní demo, je ve skutečnosti proskater Ryan Sheckler. (PußyMagnet)