Po 25 rokoch vo väzení musí mafián Dwight Manfredi znovu rozbehnúť svoj život na vidieku v Oklahome. (SkyShowtime)

Locksley

Jednotlivý seriálový díly nikdy nehodnotím, ale tady bych dal za bůra! Stallone je perfektní a vypadá, že si roli s nadhledem užívá. ()

DonBraso

Trailer vůbec nenamlsal a ještě Sly jako nějaký gangster. No a ono z toho vyšlo překvapení jako blázen. Sly si užívá roli neskutečně. Pilot nádherně odcejpá, sem tam nějaká hláška a Sly si pomalu buduje svůj rajón v Tulsa. Pilot doopravdy jak víno, scénář šlape a Sly je v každým záběru. Na starý kolena si Stallone v seriálu ještě zahraje a to rovnou, kde má hlavní roli. Snad pojedou další díly stejně tak dobře jak tento. ()

rashaverak

Mam docela problem s glorifikaci lidske spodiny, takovej hodnej cool strejda, kterej se vlastne stara o to, aby v okoli bylo vsechno v poradku a bere si jen par procent od podvodnicku, kteri nedani spravne penize a stejne jich maji tolik ze nevi co s nima. Sheridan pusobi ve vsech svych dilech jako vymatlanej levicak, coz je na Texasana prekvapive. ()

zodiak217

Wow, wow, wow presne na takýto seriál som čakal. Fantastický Sylvester Stallone má jednoducho štýl a tento seriál ten správny mafiánsky náboj, kde sa miesi stará elegancia a metódy s moderným svetom. Naviac Sylvester je už pánko v rokoch, no napriek tomu budí rešpekt ako málokto. Teším sa na ďalšie epizódy. ()

Vajnlich

Musim říct, že jsem z toho vysloveně nadšený. Už jsem ani nedoufal, že se dočkám něčeho podobného. Teď mám jen velký strach, aby si to udželo nastavenou laťku. Přesně tenhle tip humoru a drsňáckých řečí, jako v Posledním skautovi, mám opravdu rád. Třeba ta scéna v lékarně je naprosto geniální. Doufejme, že to neztratí šmrnc. ()

Dusty56

Pustili gangstera z vězení po 25 letech a neřekli mu, že tráva už může být (ze zdravotních důvodů) legální. Pilot není špatný, nalákal na další díly, ale přece jen mě chvílemi až tak nebavil. Stojí hlavně na Stallonovi, který vždycky uhraje minimálně standard. 65% ()

272827

Povinná scéna jako v každém moderním seriálu, kde mafian, vrah a zloděj Sly musí všem ukázat, že přesto vše aspoň není rasista!! Ale jinak dobrá zábava. ()