Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Ceberus

Překvapivě jsem se bavil. Možná to bude tím, že na rozdíl od jedničky, která stála na Jimovi, tenhle díl stál na Stiflerovi. Ten opět potvrdil, že je to neskutečný debil. :-) ()

josieaddms odpad!

A poučení do života: Když si něčeho pustíš otřesnou jedničku, pak si ještě dáš příšernou dvojku, nebuď blázen a nepouštěj si i třetí pokračování. Škodí to mozku, zdraví, i vkusu. ()

milhouse333

Chvíle kdy se člověk dobře zasměje bohužel ubíjí zbytek nudně trapného filmu. A tak těch pár nových vtípků, které se jim podařilo ze sebe vymačkat (a nebyli vůbec špatné), zaniklo v tom, že film se veze pouze na úspěších předchozích dílů, známých ksichtech ala Stifler a tak dále... ()

Rudyamon

Zajímavé komentáře k filmu: ConanVJ, lobo87, lucasion ... Myslím, že z tří filmů je tohle ten nejslabší. Ne že by obsahoval nedostatek legrace, hlášek (... láska to není jen pocit, jsou to oholený koule ... ) a vtipných scén (příchod táty do restaurace měl opět grády), ale míra trapnosti vzrostla chvílemi až nad jistou povolenou mez (scéna s uklízečkou a policistkou, ač měla světlá místa, byla přesto celkově hodně ujetá). Přesto to byl úspěšný následník a pokračování série. Některé postavy chyběly (Sherminátor, Oz) a chyběla taky ta docela příjemná romantická nálada dvojky. Stifler opět válel, ač poměrně přitvrdil, a jeho souboj s Finchem byl fakt legrační. Ale celkově se postavy opět někam posunuly a děj se svým způsobem uzavřel ... samozřejmě až do Školního srazu (viz. můj komentář k jedničce ...). Líbilo, ale hodnocení je přece jen trošičku nižší, 4 hvězdičky - 60%, o důležitou poučku do života ovšem nebude nikdo ochuzen: "Manželství, to nejsou jen sviňačinky, v lásce přece nejde jenom o to, kdo dneska večer bude pes a kdo bude patník ... :-) ()

Armin82

Jeese Dylan přišel na jednu zásadní věc. Pochopil, že úspěch celý týhle série je postavenej hlavně na jedný osobě a tou je ,,Stifmajstr,, a také možná proto zde dostal daleko víc prostoru, než v předchozích dílech. Výsledek? Pro mě nejlepší díl. Jeho minisouboj s ,,finčomrdem,, o krásnou ,,kredenc,, mě bavil asi nejvíc. Bez pojídání psích exkrementů bych se teda obešel, ale určitě bych se neobešel bez scény se zlou policajtkou a uklízečkou a hlavně bych se neobešel bez výborného dabéra, co namluvil Stiflera...možná, že pro intelektuály primitivní a stupidní humor, ale já se smál furt --->90% ()

ZnalecH

Tentokrát nemám na začátek hlášky, ale spíše vyzdvihnu nějaké momenty: prstýnek, tancování v baru, rozlučka, prstýnek, holící strojek, kumbál. No tématicky asi slabší než jednička a dvojka, ale zábavu jsem si užil. ()

Zikus

U tohohle dílu jsem se bavil víc, jak u těch dvou předchozích. Část v Jimově domě s prostitutkama, "medvědem", svázaným Kevinem, čokoládou omatlaným Finchem a rodiči Michelle je bezvadná. Zkrátka zábava od začátku až do konce. ()

Hashirama

Album životních fragmentů vystřídala stiflerovská exhibice, která se ale opírá o známé a plnokrevné charaktery a ve stěžejních momentech má pořád srdíčko na tom správným místě. Odklon do vod, kde se čvachtají ostatní filmy tohohle ranku tak není žádným smutným tvůrčím poklesem, ta parta, která nás už tolikrát dostala, nás jen chce parádně bavit a dát najevo, že pořád věděj, jak na to. Ovšem mohli utrousit aspoň poznámku na Ozův účet. This bed is on fire with passionate love - The neighbors complain about the noises above - But she only cums when she's on top... ()

Nix

Za mne pořád povedený díl, i když už se nešlape tolik na pilu, ale pořád jsou některé scénky skvělé a určitě se u nich pobavíte. ()

Karajda

Další zajímavé pokračování Prciček... při návštěvě Gay baru sem se nemohla dosmát..a co teprve venčení psů za účelem vrácení zásnubního prstýnku:) jinak je film proložený jak spoustou vtipných scének, tak bezvadným soundtrackem jako v předchozích dílech.. navíc v tomhle díle se ukazuje že Stiffler neni až tak zkaženej.. ()

Kathien°

Další trapasy a chvíle, které se nezávidí...Jednička byla bezkonkurenčně nejlepší, ale na to, že je to třetí díl.... U mě to teda nejvíc zachraňuje Stiffler... Tomu jsem se smála po celou dobu. ()

Zajija

Třetí pokračování velmi úspěšné série American Pie. V tomto pokračování je zdrojem všeho souboj o cudnost Cadence (January Jones) a samozřejmě i svatba Jima a Michelle. Dva nápadníci Stifler a Finch, kteří si v tomto díle vymení role, Stifer si hraje na inteligentního znalce filozofie a Finch se stává neodolatelným perverzákem, jenž chce ojet vše co je ženské. Bavit se u tohoto filmu není podle mě problém. Sledovat jak Stifler dokonale ničí svatbu dvou zamilovaných nebo jak si Jim oholí koule a na svatbě málem chybí svatební dort je zábavné. První díl této serie je jistě nejlepší, ale podle mého se třetí díl k prvnímu přiblížil. *****. ()

_aandyy_

Ten Stifler je opravdu nemožný! Chvilkama mě i štvala ta četnost sprostých slov a nejrůznějších urážek, ale tu a tam jsem se opravdu upřímně pobavila... ()

TMontana

Dal som tomu najvišie hodnotenie lebo v porovnaní s ostatnymi častami je NICE.Viac k tomu neviem nič povedat akurat : Ja tu budu žadit a pri tom klatit. ()

Godhaj

,,Podívejte, jak se maminka usmívá. Vite jak dlouho už na takovýhle den čekala?" ,,To si nedovedu představit." Třetí prcičky jsou znatelně horší než předchozí dva díly. Na vině je jak režisér, tak scénář. Kdo maximálně září je Stifler, který hláškuje téměř neustále. Bohužel z něj scénář dělá více blbce než machra a to celý film dost sráží. Obecně vzato mu vůbec neprospívá ten vážný svatební motiv, kdy najednou všichni kromě Stiflera jsou dospělí a zodpovědní. ()

Kariya

Obrovská kupa hoven, slátanina, naředěná nastavovaná kaše, blbost, hloupost, trapnost, marnost a beznadějná nuda. Šíleně zbytečný film tím, jak je zmrven. Spíše je zmrven výběr scénáristy a dramaturga.. ()