Ruby (Jean Reno), je ostrieľaný zločinec, jedna akcia mu však nevyjde podľa jeho predstáv a tak sa dostane do väzenia.  Tam sa zoznámi s Quentinom (Gérard Depardieu), urozprávaným dobrákom, ktorému to však trošku pomalšie myslí. Quentin k novému priateľovi hneď priľne tak, že ten sa ho ani po úteku z väzenia nedokáže zbaviť... začína sa naháňačka plná komických situácií... (STV)

adriane9

Ve své podstatě kravina a v mojí podstatě tak nějak srdcová záležitost.Depardieu za totálního blba a můj oblíbenec Reno v komedii? No jasně! "Hovnooo" je legendární a ač tento styl komedií nemusím sedla mi neskutečně! ()

Brtniik

Film jsem viděl v autobusu při přejezdu na poznávacím zájezdě. Jelikož ho vybrali mlaďoši (vesměs 3* mladší než já) trochu jsem se bál (už ten název!), ale byl jsem mile překvapený. Depardieuho jsem poznal až po chvilce, zato Reno (vedeme ho jako Godefroy udatný) o5 nezklamal! Báječně jsem se bavil. ()

Tet.Ew

Tohle se hodně povedlo ! Ke komediim jsem hodně kritický. Jen zřídka dávám plné hodnocení. Tady ovšem neváhám. Depardie výborný . Vždy se k němu rád vracím ()

Pradlík

Jean Reno předvedl že není žádný komik už v průměrném filmu Návštěvníci, ale když se doplňuje s Gerardem Depardieuem v jedné z nejlepších francouzských komedií, je to pastva pro oči, ale také a hlavně pro bránici. Příběh rozhodně není z nejlepších, ale ty srandovní gagy a scény člověk jen tak nezapomene. Depardieu jako prosťáček Quentin, který jak říká doktor není blázen, ale neuvěřitelný blbec, a jako drobný zlodějíček přitápí spoluvězňům, ale i ostatním okolo něj. A pak když se dá dohromady s Rubym (Jean Reno), který je nerudný a toužící po pomstě mafiánskému bossovi vzniknou ty pravé vtipné eskapády a blbosti, vedoucí až ke "šťastnému" konci a nakonec třeba i k bistru v Montargis, viď Quentine? policista: Vykradli obchod s žertovnými předměty - 15€ a prdící polštářek. ()

IvcaG

Pěkná francouzká komedie pro takový oddych po celém pracovním tydnu. Výdorné obsazení! Jean Reno a Gérard Depardieu, tento film dostali výš než je průměr. ()

Vodny

Velmi chytrá, zábavná a skvěle obsazená komedie. Depardieu není téměř k poznání, má perfektní ksichty, hlášky i chytré poznámky. Reno jako vždy hraje jakoby mrtvého brouka, vážně, ale bez kompromisů. Tahle dvojka prostě k sobě tak nějak nepatří a zároveň patří. Příjemné překvapení a povinnost pro všechny milovníky franc. komedií. ()

mala_kea

Ano, francouzské komedie patří mezi jedny z nejlepších. U této stejně jako u Návštěvníků to není jinak. Jean Reno a Gerard Depardieu jsou prostě výtečná dvojka a málo kdo se jim vyrovná. Američani, zamyslete se, co je vůbec komedie a natočtě něco pořádného jako Francis Veber. Něco co má štávu, děj, nechybí trochu akce a hlavně se objevuje jen minimum klišé ()

ivamka

Začalo to jako kdysi skvělé komedie s Belmondem, Richardem nebo Fuńasem. Depardieu skvěle zahrál, Jean Reno snad ani nehrál, ale veškerá sranda skončila, jak vyhodili prdící pytlík. Od této chvíle jsem začala přemýšlet, co budu dělat zítra na oběd a pak mi ta honička a kradení aut už připadaly úplně zbytečné. Konec nestál vůbec za nic, bylo to utahané. Střihy taky trošku mimo, snad to byl záměr, ale ne dost výstižný. Nasmála jsem se, ale zůstalo ve mně prázdno a otazník. ()

herech

Viděl jsem teda i vtipnější francouzské komedie, ale to neznamená že tato vtipná nebyla. Dva pro mě skvělí francouzští herci si spolu zahráli v celkem zábavném snímku. Gérard Depardieu zde hrál pako neboli blbce přesvědčivě a dobře mě pobavil (hlavně jeho prdící polštářky a Renovi koní oči). Po většinu času jsem se sice za břicho smíchy nepopadal ale od toho jsou jiné typy komedií. ()

bulbasaur

masaker...komedialny herecky vykon uja Depardieu drzi cely film.... scena s hračkou s kravím zvukom ...no proste LOL... velmi zabavne..velmi kukatelne..odporucam ()

strikeman

Na téhle laskomině jsem si pochutnal už podruhé a opět jsem brečel smíchy. Renovi komediální role vždycky seděly a Depardieu by měl debily hrát častěji:-)) ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů

25.04.2006

Pokuď možno nazvat nějaké tvůrčí seskupení opravdovým samorostem bez pudu sebezáchovy, tak se s velikou pravděpodobností jedná o Petera a Bobbyho Farrellye. Režírujíci bratrská dvojice proslula hitem… (viac)