Včela na mušce

• Veľká Británia Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

mokki5

Tohle je ten případ kdy se herec nejvíce proslavil jednou ikonickou rolí a snaží se svůj úspěch zopakovat v podstatě stejně ale přesto trochu jinak. A i když je to příjemná oddychovka tak už Rowan Adkinson nemá ty grády jako kdysi. A moc tomu nepomáhá ani digitální Mája. ()

Carcooli

ABSOLUTNÍ TOP TOHOTO ROKU, který mě posadil na zadek a až do poslední minuty posledního dílu jsem nevstala. Herecky koncert se spoustou skvělých záběru a vtipných situaci - musím si to rychle dat znovu :) ()

milbelQ

Rowan Atkinson presvedčil, že ešte by zvládol pár krátkych epizód Mr. Beena to bola v jeho podaní paráda - na tom som sa vždy tešil. Táto séria sa veľmi nepodarila a možno to mal byť taký hodinový filmík -  asi ?! Scénar vsadený do maximálne digidomu kde sa odohrá boj Trevor vs Včela. Od začiatku som vedel, že dom bude zničený a aj všetko čo sa dá - nedá zničiť. Včela nepotrebuje manuál  - Trevor áno preto ho hneď spáli na plynovom sporáku ( digidom- plynový sporák - oheň nutný - nič nové ) Priznám niektoré scény som prehrával na rýchlo lebo som akosi vedel, čo sa stane a to je pre túto sériu veľmi zlé. V podstate som sa nezasmial a ani nijako nepobavil ale kto má rád humor RA, tak si to pozrite. Jednu hviezdičku som dal preto, že záver prekvapil - to nemyslím úplný koniec Trevor vs Včela - karavan, to sa dalo čakať na 100 % Hodnotím 3 / 10 za výkon Rowan Atkinson. Len taká malá úvaha, ak by som mohol priamo osloviť pána Rowana Atkinsona -  neviem či toto natočiť bolo nutné t.j. to pravé orechové ! ()

Zvollda

Legendární Rowan Atkinson v roli klasického smolaře jak ho nejlépe známé opět dokázal z obyčejného komára udělat toho největšího velblouda a samozřejmě u toho fungují všechny Murphyho zákony. Skvělá odychovka do nepohody, která odsejpá. Občas lehce předpovidaltelné, ale svůj účel tato minisérie splní. Na své si přijdou obzvlášťe fanoušci Mr. Beana. ()

soukyd33

Poznámka: Název Včela na mušce, nedává smysl. I v jednom díle se dozvíte, že jde o čmeláka. 🤔 Tohle se tedy nepovedlo. Sice jsou ty scény zajímavé, ale jako celek to není k ničemu. Poznámka: Rowan Atkinson by se měl držet jen role Johnnyho Englishe. Tohle se bohužel nedá brát ani jako komedie. Klady: Opět něco nového. Zasmál jsem se jen výjimečně. Spíše mě to pak přestalo bavit. Vše bylo už předem prozrazené. Zápory: Včela (čmelák) nefunguje. Hudba vše ruší, a rozhodně nepomáhá. Je to strašně přehnané. Ostatní herci nejsou sympatičtí Poznámka: Budete přemýšlet, proč v tom Rowan Atkinson vůbec hrál. Poznámka: Na konci (a bez včely), všechno začne dávat smysl. A tím zvyšuji i hodnocení. Vtipné to ale vlastně není. Hvězdiček 3 ()

Vlkopec

Seriál jsem shlédnul vcelku. Jako film samozřejmě úplně neobstojí, ale dobrých až výborných nápadů je tam (vedle těch slabších) dost, abych se celou dobu bavil. Český název "Včela na mušce" mi ovšem přijde, vzhledem tomu, že se tam žádná včela neobjevuje, opravdu hloupý. ()

Feacher

Na seriál jsem se těšil a myslím, že jsem dostal přesně to, co jsem očekával - neseriózní blbůstku s Mr. Beanem na rodinný oddych. Často to bylo hodně předvídatelné, ani mě nic moc nerozesmálo, nemělo to moc hloubku, ale i tak jsem celou dobu čekal, co se stane dál a bavilo mě to. Je to u mě pomezí 3*-4*, ale jak říkám, přesně tohle jsem od toho očekával! ()

Stanley139

Když pominu neschopnost tvůrců, zjistit si rozdíl mezi čmelákem a včelou, tak se jedná o velice předvídatelný a jednoduchý humor ve stylu Pat a Mat, neboli poseru všechno co můžu. Atkinsona i jeho Beana mám rád, ale tohle bylo ....trapné . ()

Thalin

Propracovaný humor od toho asi nikdo nečeká. Ale většina fórů tady je založených na vcelku dětinském stylu humoru, kde se něco omylem rozbíjí nebo si dotyčný vlastí blbostí akorát stupidně zvětší absolutně minimální problém a divák už přesně ví, co zase podělá případně rozfláká. Zasmála jsem se tak dvakrát. Tomuhle chlapovi nešlo fandit. Byl to prostě jen a pouze debil. Měl zůstat u nálepky nemluvného, ale zábavného pana Fazole a rozhodně nespolupracovat s Netflixem. ()

xxxLussyxxx

Já se bavila od začátku až do konce. Jo, sice předvídatelné, ale bavilo mě to od začátku do konce, každý díl byl skvělý a bavila jsem se. Více takových seriálů, Mr.Bean je pořád skvělej!! ()

Hansolo35

Dvě hvězdy za snahu, víc dát nemůžu. Jednak autor plete včely a čmeláky dohromady (včely fakt čmeláky z hnízda nevyženou...to trubce vyhání) a za druhé...tak velký kretén jako tenhle Trevor nemůže být nikdo. Pokud by byl, tak pochybuju, že by se uměl podepsat, nebo dal dohromady holou větu. Práci hlídat tak drahý dům by nepochybně nedostal ani náhodou. ()

zuzam

Jak silně psychický narušený muž svádí boj s nevinným osamělým čmelákem. Pro Mr.Beana i Johnnyho Englishe jsem měla slabost, ale Trevora bych nejradši flákla pánví a zavřela do konce života do ústavu. A pointa to nespasila. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)