Včela na mušce

• Veľká Británia Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

ŠpetaMarek

Nechapu to rozhodnuti rozdelit 90 film na 9 na silu strinutych epizod, ale budiz. Co je kamenem urazu je ale predvidatelnost a vycpelost nametu cca za pulkou stopaze. ()

hospoda96

Čistej průměr, některý epizody jsou lepší a některý skoro k nepřežití, ale Atkinsona mám rád a i závěrečná pointa se mi líbila. ()

Talina

Hele, Mr. Beana mám ráda,  to je prostě klasika, ale tady Netflix zas a znova potvrzuje, že se jen snaží ždímat prachy ze starých námětů. Prostě seriál o Beanovi, který tady ale o dost víc mluví, jen ty jeho grimasy zůstávají stejné.  Někdy se člověk zasměje, ale v podstatě se dá dost dobře předvídat, jakou kravinu zas ten blb vyvede a jak se to bude snažit spravit a to je to, co mi vadí na tom všem nejvíc asi. ()

Clark_Kent

Z mého pohledu dost nevyrovnané. Vtipy už nejsou tolik vtipný. Trochu mě potěšil finální díl, kde Atkinson nachází soucit. Ovšem jen na chvilku. ()

Mamlas

Kdo čeká Mr. Beana, jako já, bude asi zklamán. Tohle je úplně jiná postava a jiný, mnohem slabší humor. Bohužel, když se do něčeho vkaká Netflix, tak zašlape i Atkinsona. Ale abych jen nekritizoval, dívat se na to dá, tu a tam to i způsobí úsměv, ale žádná řacha to není. Taky nechápu to debilní členění na párminutové epizody. (45%) ()

Hatred

Vtipné asi jako když sledujete vozíčkáře co si špatně najel a teď drncá dolů z dlouhých schodů a co třetí schod jebne hlavou o zábradlí. V době černobílých grotesek by to asi mohlo konkurovat, nechápu co Atkinsona přimělo k tomu něco takového natočit. A ještě to má zavádějicí název, všechno špatně. ()

marek29

Žádná intelektuální zábava, ale na vypnutí večer před spaním dobrý. Jeden díl má 10min, takže ideální stopáž. Prostě Mr. Bean 2022 ()

Oxyuranus

Takovej barák stojí opravdu za prd =D Byť vzdáleně tak velice příjemné znovuoživení Mr. Beana, ať se to přirovnání líbí nebo ne. Atkinson zde opět rozjíždí vtipnou show, která určitě stojí za vidění! ()

OJan

Taková jednoduchá jednohubka, kde se Rowan Atkinson snaží zneškodnit včelu všemi možnými způsoby. Jo, vcelku to funguje, je to sice předvídatelné, ale rozesměje to a mě to bavilo. Ale i přesto jsem našel pár nedostatků - ta CGI včela je spíš čmelák a k tomu z toho nemusel být seriál tak nešikovně rozdělený na epizody trvající 10 minut, ale mohl s toho být klidně film, ale když už seriál, tak alespoň s delší stopáží epizod. PS: za všechno může ta včela. |70%|, (počet zhlédnutých epizod: 9) ()

Rayen1

Nehorázna ptakovina, která kopíruje prakticky všechny gagy, který jsme už někde viděli. Má to pár svetlejch chvilek (zloději za gaučem a psycho Trevor s raketou), ale většina je jen taková nic moc kaše, která by se dala zcucnout do nějaký YouTube epizodky na 40 minut. Bylo by to akčnější, vtipnejsi a nedopadlo by to jak ta Koblihova stolice (což byl bod, kdy jsem fakt měl sto chutí to vypnout a nevracet se). Tohle se nepovedlo, bejt to kratší a bez fekal humoru, s trochou strízlivosti, bylo by to ok. ()

DRABIcz

Mr. Bean vykrádá Mr. Beana. Recyklované skeče, předvídatelné pointy, doslova jen pár nových, což mne v jádru zklamalo. Průměrnou hudbu a celkové bezdějství vytrhl happyend. Jako oddychovka dobré, ale nelze čekat velký návrat třeskuté psiny 80. a 90. let.... Dávám průměr ()

Matamoroz

Odvar z Mr Beana, navíc variace na skeč s mouchou. Leč Mistrovi už to pitvoření nejde tak dobře jako za mlada a ze skeče se celovečerní film dělá těžko. Navíc to asi zjistili, tak z filmu udělali pomocí střihu ,,seriál,, , ač to seriál není. Několik dobrých momentů tam bylo, ale celkově patří do modrých čísel. 63%. ()

muti

Celkom to plávalo medzi 3 a 4 ale niektoré scény boli fakt že nečakané a snáď aj za 5 😀 ako keď spustil klavír pre vystrašených zlodejov 😂 ()

wowylgu313

Mr. Bean je Mr. Bean. Ať seriálová klasika, nebo Prázdniny nebo Johnny English ... Seriál Včela na Mušce byla trochu zbytečná věc. Člověk se na to podívá kvůli Atkinsonovi, který po delší době byl na plátně. Nebylo to nejhorší, člověk se občas, sem tam i zasmál. No, jenže nebylo to prostě ono. Scénář to vedl z větší části spíš k trapnosti než k legraci. Nedávalo to smysl. A z inteligentního hňupa udělali prostě hňupa. Shlédl jsem to za jeden víkend a nemyslím si že se to nějak extra zaryje do paměti. Z úcty k "Beanovi" a z radosti vidět ho po dlouhé době hrát, dávám těch 55-60% ()

PanJelen

Mr. Bean dostane na práci hlídat luxusní dům, ale vletí mu tam ďáblem posedlá včela. To samozřejmě znamená totální destrukci, pobíhání ve spoďárech a ohrožení všeho živého v okolí. Pokud někomu stačí koukat na chlapa před sedmdesátkou, co honí včelu po domě a vymýšlí sofistikované metody jak jí brutálně zavraždit, tak v pořádku. Je to prostě neurážející blbina nic víc. Rowan Atkinson se snaží, ale asi na to už prostě nemá, nebo na to nejsem správně naladěn. Usmál jsem se jen párkrát, nemohu proto hodnotit vyšším počtem hvězd. ()

B0mb4st1c

Absurdní, přepálená šílenost. Párkrát sem se sice zasmál, ale jinak to bylo spíš směšně hloupý. Bylo vidět, že to bylo cílený na děti, ty se u toho asi bavit budou. Dospělý asi moc ne. Alespoň, že ta stopáž byla krátká. 4/10 ()

HanzoBureshi

Jako malý si pamatuji na 5 minut Mr. Beana, jak ho provokuje vosa u pikniku. Ale zde tentokrát to 2 hodinové sledování bylo už na mě moc... Některé akce a ty nápady, to už bylo za hranou mého chápání. Ano, děcka to určitě zabaví a to je naprosto v pořádku. Zloději mě bavili a poslední epizoda byla dokonce i skvělá, ale to je všechno. Mé hodnocení: 4/10 ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)