Nově naverbovaní členové SAS se vydávají na katastrofální první misi. Jsou však odhodláni dokázat, že jejich strategie bude fungovat, a připravují se na další pokus. (HBO Max)

kenkaku

Přesně toto od seriálu očekávám. Žádné tanečky (22 z 50ti…), čistka letiště, a ty dopisy… Přesně ta kombinace realistického pozadí říznutá čistou a přehlednou akcí. Akci která stopáži převyšuje konverzační cvičení 3:1. ()

Dusty56

Tak tohle je absolutní vrchol. Jedna z nejlepších epizod, jakou jsem kdy viděl napříč všemi seriály. To jak dokážou tvůrci všechno podat s vtipem (i ty špatný události) je neskutečný. Jak se ukazuje, tak Paddy ani není největší cvok tam. To je Lewes, který je zahraný úplně fantasticky. Pobaví třeba vyměnění novozélandské vlajky za britskou nebo tabule s nulou. Nejlepší hláška: "Je nás jen osm, pane." "Jestli mi to sdělíte ještě jednou, bude nás jen sedm." ()

PiLgRiM

Ani protiválečnej teror, ani hrdinská dobrodružná agitka. Jenom Knightův malej pouštní ochotnickej jihad, kterej hraje silně na efekt, drsný macho řečičky a postoje, ale úplně se minul žánrem. ()