Speciální agentka FBI Illeana Scott (Angelina Jolie) není obyčejný detektiv. Své případy řeší pomocí intuice a je mistryní na vypracovávaní psychologických profilů zločinců. Proto je také povolána do Montrealu, kde se místní kriminálka marně snaží přijít na stopu sériového vraha. Na místě zjišťuje, že ten po kom pátrá si vždy přivlastní identitu své oběti a tím vždy po sobě pečlivě zamete všechny stopy. Jak si agentka poradí s vrahem - chameleonem, který přebírá identitu a životy svých obětí? (oficiálny text distribútora)

nicneznam

Po čtení zdejších komentářů jsem to nechtěl ani stahovat. Teď si říkám, že se čsfd sebranka (hlavně top část a s ní se vezoucí "spodina") zase ukázala. Stěžujete si na neuvěřitelné nesmysly a nejste schopni ocenit sebemenší věc. D. J. Caruso byl velmi schopný režisér, což předvedl i v Disturbii. Když jsem to pustil, po pěti minutách sledování jsem myslel, že jsem omylem stáhnul jiný film a s uspokojením, že nebudu muset sledovat nějakou hloupost s Jolie, jsem si vychutnával velmi dobře nasnímaný, ohudebněný a překvapivě vyprávěný prolog. Pak už tomu stačilo zručně udržovat napětí, přidat jednu lehce otravnou a druhou působivější lekačku, trocha humoru a výsledek byl více než uspokojující. O celkem zřejmou identitu vraha takřka od začátku filmu tady vůbec nejde. Skvělý old-school krimi zážitek, který nenudí ani na okamžik. ()

Miagy

Nejak nerozumiem tunajšiemu hodnoteniu ľudí - ale vlastne každému poda chuti. Herecký výkon Ethana Hawkea bol vynikajúci. Nebolo síce ťažké uhádnuť, kto asi bude vrahom, ale vo svojej žánrovej podstate sa jedná o vynikajúci thriler. ()

HERGImanCZ

Obrovské překvapení! Zprvu jsem moc nečekal, ale pak mě film uchvátil svou skvělou atmosférou. Už dlouho jsem u ničeho nebyl tak napjatý! Je pravda, že pár děr se tam objevilo, ale nic není dokonalé. ()

hazdrova

Nerozumiem prečo má tento film také nízke hodnotenia. Má to spád, do konca netušíme, kto je vrah, lebo Paul Dano mohol vyrásť v kohokoľvek. Zamotanie s Angelinou na konci ma veľmi prekvapilo. A Angelina je sexy as hell :) ()

ardno5

Řekl bych, že celkem kvalitní béčkový Thriller. Nejsem zrovna velký fanoušek Angeliny, avšak do role se krásně vžila. Věřil jsem jí to. Záporák je taky správnej slizoun. I přes to, jak je film předvídatelný dávám 65%. ()

deep

x-tá kopie Mlčení jehňátek a Sedm,která nemá vůbec atmosféru,herci hrají jako by byli mrtví a režisér je tahal na provázkách jako loutky.scénář je vážně dost trapnej a tak vlastně nejsem schopnej vysvětlit proč jsem dal **. ()

huzgi

Proboha, proč je větši thrillerů tak nudná, čitelná. Špatný scénář, hrozná režie, nicneříkající herecké výkony... ()

Achilleus1

No neviem, pre mňa skôr sklamanie, veľmi plytký scenár a aj príbeh. Ethan Hawke sa za záporáka vôbec nehodil. Koniec sa mi zdal dosť divný. Škoda, zo začiatku o vyzeralo na dobrý film. ()

jafuska

tohle mě vůbec nezaujalo, přišlo mě to nudné, hloupé, vůbec žádné napětí, jednoduchý a tolikkrát zpracovaný příběh který je pořád stejný vrah a hledání vraha jak zbytečné ()

kolik27

Tak mohu vám říci, že když jsem prvně spatřil svědka, který viděl vraha, tak mi bylo jasné, že on bude ten pravý. Pak jsem místy usínal a nakonec tomu bylo tak. ()

kurzweil

tak je to neco mezi reklamou na angelinu jolie, ktera se vsehovsudy trikrat usmeje, ale jinak hybe jen ocima...a mezi parodii na Se7en....takze slabota.... ()

Marrianna

Jáááj tak to bylo hodně špatné......Chytrá a naprosto geniální Angelina samozřejmě roztáhne nohy prvnímu, kdo jí přijde jen aspoň trochu milý. Vyšetřovací metody u kterých jsem kroutila hlavou, a jak jsem většinou hodně "jednoduchá" a nenechám se tlačit do toho, že vraha uhádnu na první pohled, tady ten první pohled byl sakra rychlý. Vše bych ještě možná skousla a řekla bych si ... hm tak takový průměr no, ale ten závěr no to teda, tohle mi rozum nebere. ()

V.N.

Rozhodně nesouhlasím! Angelina J. rozhodně není tak sexy jak se zde píše, ženská co má pysky jako havajskej domovník a celkově vypadá jako vylisovaná s plastiku, není tak úplně měřitelná pozemskými měřítky a já osobmě preferuju spíš přirozenost, než extravaganci. Film jako takový není žádné Béčko, ale hlavní roli zde hraje až okatá snaha autorů o zařazení do skupiny thillerů typu SEVEN a SBĚRATEL KOSTÍ, což dílo samotné přinejmenším sráží o úroveň níž . Hlavní představitelka hraje standardně křečovitě a scénář je předvídatelný až běda. Ethan Hawke to v tomto případě taky herecky nerozbil a snaha ostatních aktérů, ač se dejme tomu snažili, je ve výsledku nepřesvědčivá a polovičatá. Jako filmeček na sobotní odpoledne je to dobrý, ale vyloženě filmové kvality se u Zloděje Životů asi nedočkáte. ()

Havala

Od půlky začíná být vše jasné, nic moc ne oproti očekávání nezmění, musím přiznat že jsem čekal něco dramatičtějšího, nato že zde hraje Jolie. Občasné chvilkové zvraty jsou spíš ke škodě. Jak se dostal k ní do postele mi není prostě jasné. Hluchých míst je tam víc. ()