Vitajte v džungli

• Česko Vítejte v džungli (viac)

V drsnej a neľútostnej mestskej džungli menom Los Angeles žije Beck (The Rock) - muž, ktorý je ochotný použiť akékoľvek prostriedky k tomu, aby získal vec, pre ktorú ho jeho klient poslal. Či už ide o oneskorenú platbu alebo vzácny prsteň, Beck nerobí rozdiely a podľa svojho hesla – „tak nech už to máme za sebou“, sa snaží svoju prácu čo najskôr dokončiť. Beck nikdy nevyhľadáva problémy a len veľmi nerád ich robí ostatným. Nanešťastie je riešenie problémov práve to, kvôli čomu si ho ľudia najmú. Becka čaká posledný veľký problém, ktorý musí vyriešiť, aby mohol svoj doterajší štýl života konečne hodiť za hlavu. Jeho úloha je však rovnako spletitá ako amazonská džungľa, do ktorej je vyslaný... Jadrom všetkých problémov je urozprávaný podvodníček Travis (Sean William Scott), ktorého otec najal Becka, aby prerušil synove divoké dobrodružstvo v Brazílii. No Travis sa ukáže byť ešte väčším magnetom na problémy, ako Beck čakal. A to nielen vďaka svojej výrečnosti a neustálym sklonom k úteku, ale tiež ďalším dvom komplikáciám: praktickej Mariane (Rosario Dawnson) a despotickému Hatcherovi ktorý zmenil džungľu a jej obyvateľov vo svoje vlastné zlatonosné impérium. Beck musí využiť všetky svoje schopností, aby sa dokázal vysporiadať so svojim drzým spoločníkom, tajomným dievčaťom, psychopatickým tyranom, nadržanými opicami, halucinogénnym ovocím, zákernými rebelmi, nebezpečným terénom, skrytými pascami a všetkými ďalšími prekážkami, ktoré mu prostredie brazílskej džungle stavia do cesty... (TV Markíza)

MAXIKILLER

Rock se ukázal jako důstojný nástupce akčních hrdinů 80. a 90. let. The Rundown má slušný spád, pár skvěle vychytaných akčních scén, a hlavně notnou dávku humoru, o který se stará zejména Sean William Scott. Pohodové dílko, které si vždy rád pustím. ()

LeePriest

Některé scénky jsou velmi vtipné a povedené, jiné by chtěli vylepšit (občas trochu ujede kamera nebo moment, ve kterém skupina vojáků sřílí po hlavním hrdinovi a netrefí ho ani jedna kulka, načeš ten se otočí na střílející nepřátele a během sekundy je vyřídí, to působí trochu úsměvně). Pokud si chcete oddechnout a vypnout mozek, je fajn si tenhle film pustit. ()

R.I.S.A

Ze smackdownu vlítnout do džungle nahánět stiflera :D Dobrý jako, nudu s tímhle filmem určitě nezažijete není tam snad jediná scéna u které by s divák nudil. The Rock je výbornej herec stejně jako v ringu i před kamerou mu to šlape parádně a se Scottem si to dali na výbornou :) ()

Vostok

nooo ehm nooo film kde dostane od arnolda žezlo tady ten pán Dwayne by asi měl být nabušenější akčnější ale jinak na to že to byla ptákovina jak hrom to v jistých chvílích nebylo zas tak špatny čímž myslím že to byxla sračka ale libil se mi konec:-D ale rozhodně nikdy arnolda nenahradí to je jasný i ted když se zase arnold vrátil z filmoveho odočinku tak pan Dwayne na něj nemá a nebude nikdy mít:_D Arnold je jen jeden Dwane muže pokračovat jako akční hvězda ale nikdy to nebude prostě ono:-D nvm jak to říct ale hm no na arnolda nemá a dlouho mít nebude obvzlaašt když bude hrat vesračkách jako je rychle a zběsile což už taky nejsou filmy o zavodech a autech ale spíš o pohádkové akci a kradení prachu a ježdění tankama po silnicích a prostě sračka eště věčí pohádka než tohle :-D takže pokud bych mě lsrovnavat rychle a zbesile 6 a tohle tak podle meeho nazoru byl tento film realnější než rychle a zbesile 6 taky to byla pohádka v jistých scénách ale ne tolik ultra dementně pohadkovitý jako rychel a zbesile 6 kde si v klidu in diesel skočí z auta v kdo ví jaky rychlosti a chytí mařenku a eště se svou a jeji vahou narazi zadama do auta a nic mu neni ani mařence :-D to byla fkt pičovina jak hrom :-D takže no ušlo to teehnle film a jelikož sem se nasral na rychlea zběsile tak ted jdu napsat něco tam k těm filmum s vinem kerej skáče jak opice :-d ()

PTuranyi

Spočiatku celkom nadupaný akčný príbeh s tisíckrát obohraným námetom dobrodružstva v džungli vychádzajúcim z Indiana Jonesa či Tomb Ridera. Čaká nás teda hľadanie artefaktu, zákerné pasce, bitky a naháňačky s miestnym lotrom okorenené štipkou humoru. Produkcia je kvalitná a Dwaynove pästné súboje majú šmrnc. Škoda len, že postupom času naberajú na intenzite a akcia v závere devalvuje na úroveň Komanda. Humor zaobstaráva Seann William Scott so svojimi prihlúplymi grimasami a Ewen Bremner, ktorý aj keď nie je zábavný je aspoň štýlový. Zbytok je vypchatý klišé a humor sa stráca v hĺbke džungle medzi opicami. ()

Imouse

Typycká ukázka filmu o kterém za týden nebudete vědět, že jste ho kdy viděli. Málo přestřelek, málo akčních scén a když už se nějaká najde, tak je to zkrátka nudná a tupá bitka. O humoru pomlčím a trapnost drsňáckých hlášek je téměř na hranici únosnosti. ()

kacmi

Jednoducho, nezafungovalo to na mňa. Najmä asi kvôli celkovému výrazu filmu, ktorý mi miestami pripadal skoro až ako komiks. Akčné scény prekročili aj hranice filmovej reality, a nech som sa snažil akokoľvek, priečilo sa mi to. Viac by mi bolo po chuti klasickejšie spracovanie - niečo a la The Hunted. ()

Švédy

Jestli máte zrovna hodinu a půl čas, tak si klidně můžete pustit tenhle film jako já. Obsahuje zajímavé bitky a párkrát sem se u toho i zasmál. Některé části jsou ale opravdu trochu přehnané. ()

oceanic6

The Rock, Sean William Scott, Rosario Dawson, Christopher Walken - obsadenie aké sa pokope nevidí často. O to potešujúcejšie je ked výsledok dopadne tak ako v tomto prípade. Neustály prísun hlášok, fantasticky natočená akcia (hlavne záverečná 10minútovka je niečo úžasné) a Arnold Schwarzenegger k tomu =) Peter Berg má talent na akciu a rýchle strihy a už pomaly šliape na päty Michaelovi Bayovi =) ()

jcall2bad

Já se skvěle bavil. Samozřejmě se tam nenajde jediný snažící se herec, ale o ně v tomto filmu doopravdy až tak moc nejde. Akce je zde opravdu habaděj a je tam mnoho scén, při kterých mi srdce bušelo o 106. Akčňák jako bejk, který mě baví i po několikátém shlédnutí. ()

red.rhino

Prostě jen prostoduchá oddechovka, kterou od úplného zapomění zachraňuje Sean William Scott, který má od American Pie mé lehké sympatie. ()

Budina.net

Tohle je standartní blbinka na jedno použití. Jen škoda toho Walkena. Jestli má problémy se zaplacením nájmu, možná by byl lepší risk pujčka, než podobné blbosti ()

Rock vyrazí do džungle

Rock vyrazí do džungle

20.08.2015

A ne, bohužel nepůjde o pokračování oblíbeného béčka Vítejte v džungli. Dwayne Johnson se místo toho upsal projektu jménem Jungle Cruise, který se u Disneyho snaží oživit už několik let. V jednu dobu… (viac)

Vítejte zpátky v džungli!

Vítejte zpátky v džungli!

12.12.2013

Deset let stará akční komedie Vítejte v džungli, ve které Arnold Schwarzenegger symbolicky předal žezlo hrdiny svalnatých filmů Rockovi, byla ve své době solidní propadák. Měla na tu dobu tučný… (viac)

Čtvrtý Spidey za tři roky

Čtvrtý Spidey za tři roky

23.06.2008

Zdá se vám letošní léto překomiksované? Po Iron Manovi teď v zámořských kinech řádí Hulk, batmobil už zahřívá Temný rytíř a své jistě řeknou i Hellboy 2 a Hancock. A tento trend zjevně nepoleví ani v… (viac)