Zítra je taky den

Padlá květina 1 (E01)

(epizóda)

Choi Jun-woong skončí po bizarní nehodě v kómatu. Pak ale dostane hodně zvláštní nabídku a čeká na něho prapodivný svět poslů smrti. (Netflix)

warrenur

Premisa a zameranie sa na problem samovrazd v Juznej K. je zrejme dovodom jeho aktualnosti. Vsimol ste si v uvodnej jazde autom, ako pekne natocili ten prelet kamery cez autobus? Kde by bola novodoba kinematografia s napdadmi nebyt dronov?  :) Bombasticka hudba a "natahovacky" ma pri sledovani otravovali. Cielovkou je jednoznacne mladsie publikum, ktoremu sa to vacsinovo bude pacit. Kazdu emocia bude neuveritelne "precitena" a este podfarbena hudbickou. :) To, ze sledujete komediu vam naplno dojde asi az za 18minut pri scene v nemocnicnej izbe. Presne vtedy som si uvedomil, ze to ide uplne mimo mna a toho, v co som dufal. Totiz vaznejsi fantasy pribeh. Namiesto "dramy" treba uviest "komedia". Tuna to "zapichnem". ()

Nam.94

Byly tam chvilku natahovačky? Ano. Vadilo mi to? Ne. Jsem mladší publikum na které je tento seriál (asi) mířený ale mně se to líbilo. Paní Kuová si drží chladný výraz a je nepříjemná, vadí mi to? Ne, má to své vlastní kouzlo. Pan Lim tam moc nebyl ale když jo tak to bylo vtipné. Rowoon ukázal, že je schopný se vrhnout do hraní jakékoliv situace. Dokáže ze sebe udělat naprostýho blbce i ťuťánka k nakousnutí.milujuuu ()

Axident

Asi je hovadina zkoušet další korejský seriál, když jsem si dostkráte ověřil, že infantilně afektované korejské pojetí herectví není nic pro mě (proti gustu... - ale můj šálek to opravdu není), přesto tak činím, abych se znovu cukal vzít ho na milost. Dám tomu šanci. ()

Koral17

V hlavních rolích se představila silná herecká skvadra smrťáků...no a pak tam byl Rowoon. Nevím, jestli Rowoon umí nebo neumí hrát, každopádně se s chutí, vervou a odvahou vrhá do komediálních rolí. Celou naši rodinu u televizní obrazovky rozesmál a to se fakt počítá! ()

• Premiéra seriálu dosáhla průměrné sledovanosti 7,6 % v Jižní Koreji (celostátně) a 8,2 % ve městě Soul, což ze seriálu dělá dosud nejsledovanější premiéru jakéhokoli dramatu od MBC, který je zveřejňován v pátek a sobotu. (mikki089)