Po drtivé ztrátě Jade řeší, co má dělat dál. Léta předtím zjistí Jade a Billie, že o otci neví zdaleka všechno. (Netflix)

kenkaku odpad!

Tak to je zase fail… rok 2005 (tedy mínus 17 let) a postavy jsou stejně staré jako v lince 22. Blik do linky 36 a… postavy jsou stejně staré!? Tedy na mě je rozhodně 30 let vidět :D. Jestli tohle nehodí solidní vysvětlení dám odpad… (na konci epizody) …ne tohle nebylo solidní vysvětlení ani omylem. Navíc mi docvaklo: CEO Umbrelly je podle jejich verze světa Resident Evil prakticky SESTRA Alice!? Scénář se stává debilnější a debilnější. Dokonce i ta scéna na závěr mi přišla neskutečně amatérsky natočená. Asi dochází peníze (a mozkové buňky). ()

Sabrewulf odpad!

No ty vole, tak tohle je jedno z největších WTF, co jsem kdy na poli seriálu viděl. To dělali na houbičkách? Já jsem se fakt chtěl vyhnout nějakému napadání diváků, protože sám to nemám rád, ale tady už se nejde udržet - ohodnotit seriál i po téhle epizodě (nebo ještě hůře přímo tuto epizodu) 4 nebo 5 hvězdami může jenom mentálně velmi jednoduchá bytost. Parodie je slabé slovo, nad tou slátaninou, kterou tvůrci vyzvraceli, se nedá už ani zlomyslně pobavit.  Co se tu snaží udělat s Weskerem, je to samé, jako když by se Helena Růžičková snažila hrát anorektičku, scéna na konci s Marcusovou (to je ta držka, co jí na obočí vylili asfalt) už překračuje běžné chápání a fungování vesmíru, jestli jsem u jednoho dílu na úkor retardů s opičími neštovicemi zmiňoval cringe fest, tak tohle je výbuch cringe atomovky. Už i divák, kterému se první polovina seriálu mohla líbit, musel dávno pochopit, že si z něj Shitflix prostě dělá totální prdel.  Ten pocit studu, jaký jsem u této epizody zažil, je tak silný, že to ze sebe musím dostat nejlépe na nějakém boxovacím panákovi. Pětihvězdičkáři, hlaste se. ()

• Ve scéně, kdy se Wesker (Ella Balinska) ptá na hrudní prototyp, má na mysli P30. Jedná se o hrudní injektor, který aplikuje látku vyvinutou na základech viru Progenitor. Tato látka zesiluje fyzické schopnosti subjektu, čímž z něho udělá supervojáka. Jediným známým nositelem P30 byla zmanipulovaná Jill Valentine, které museli toto zařízení ve tvaru brouka strhnout Chris s Shevou z hrudi ve hře „Resident Evil 5“. (ScarFace_V8)
  • Na konci epizody hraje píseň „My Heart Has Teeth“ od DJ Deadmau5 a Skylara Greye. (Zix.)