V antikvariátu grobiánského Irčana Bernarda Blacka a jeho přítelkyně Fran zvané Kocovina, vám nejen nic neprodají, ale ještě vám vynadají, případně i namlátí. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (14)

Black Books (2000)

Bernard... Bernard, Bernard, Bernard! Nabručený Ir, velké dítě...ničemnej parchant! Fran je výborně asexuální a svým způsobem zvrhlá ženská, která mě moc baví a Many? Musím to psát? Spousta vína, cigaret, ironie. Seriál u kterého prskám smíchy na obrazovku. :) ()

Jak napálit berňák (2000) (S01E01)

,,Jméno a příjmení vaší matky za svobodna.... Jaké je její křestní jméno!? Já ji říkám mami! Prostě máma. Pravděpodobně zesnulá." Nabitej první díl! Setkání Bernarda a Mannyho, daně, svědkové Jehovovi, zenovej Manny... ,,Hej! Hovada! Kdo si chce dát skočnou?" ()

Okno (2000) (S01E04)

,,Nechtěl jsem vám to říkat, ale váš syn má oči zabijáka!" ()

Bezpečnostní dveře (2000) (S01E05)

Pohled na Bernarda v uniformě zaměstnance rychlého občerstvení? To chceš! ,,I´ll come Fran!!" ()

Sbohem, domove! (2000) (S01E06)

Ta Mannyho linka...! Konec stejně nejlepší. :-) ()

Pan umělec (2002) (S02E01)

,,Chci volnej víkend! Chci taky trochu žít!" - ,,Takovej život je! Trpíte, otročíme, umíráme!" // ,,Pozvi ji na rande." - ,,Zbytečný! Čiší z ní dobrota." ()

Letní horečka (2002) (S02E02)

,,Najdu si holku jen na léto,  dokud se neochodí. Letní typ. Bude mít vlasy. Přátele, co se umí bavit. Bude hrát naboso tenis v tílku a na podzim ji odkopnu. Protože je to letní dívka. " ()

Machr (2002) (S02E03)

,,Divný tlachy. Narážky na maminy, Gusi!" ()

Příbuzní (2002) (S02E04)

Franina linka mi tady nějak nesedla. ()

Pozdrav slunci (2002) (S02E05)

,,Dost! Končím!" - ,,Končíš každej den. Jdu si orazit. Navrhuju, abys požádal o opětovné přijetí, a za půl hodiny udělej pohovor sám se sebou. Vem si pro pruhovaný kvádro, jak v něm máš velkou prdel!" ()

Sloni a slepice (2004) (S03E02)

Mám chuť napsat dětskou knihu! ()