Alphateam - Die Lebensretter im OP - Season 3 (1998) (séria)
Hrajú
Wolfgang Wagner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Heidi (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Karen Böhne
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Oliver Hermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tlsťoch (2005) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Hermann Toelcke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Štvornohý detektív Kalle (2006) (seriál)
Moritz Lindbergh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Heike Schroetter
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Ingo Brosch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
UFO (2021) (seriál)
Nájdi si ma v Paríži (2018) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Simone Ritscher
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Sila lásky (2005) (seriál)
Stephanie Kindermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Záchranný tím SAR (1997) (seriál)
Hotel Hansson (1995) (seriál)
Marlies Engel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Uwe Karpa
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Angela Quast
Najlepšie seriály:
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Chiara Schoras
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ilknur Boyraz
Turecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Emily Wood
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Adrian Linke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Aimee Gneist
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Druck (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ilse Zielstorff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Traja divokí anjeli (2003) (seriál)
Evelyna Stryhalová
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)