Při svém návratu do soudní síně obhajuje Honey Chandlerová bezdomovce neprávem obviněného z vraždy. Bosch se zaměřuje na Carla Rogerse a objevuje důležitou osobu spojenou s Vanceovou znepokojivou minulostí. Maddie a její policejní instruktorka Reina Vasquezová jsou postaveny před první společnou zkoušku. (Prime Video)

Necrotongue

Ani druhá epizoda pro mě nebyla zklamáním (no, možná trochu); knižní předlohy jsou skvělé, a zatím mě baví i způsob, kterým je tvůrci přizpůsobili své vizi. Boschovo placené i soukromé vyšetřování mělo svůj náboj, seriál zatím disponuje fajn atmosférou i takovým zvláštním druhem napětí a o odlehčenou zábavu se stará nová posila LAPD. Pokud tvůrci výrazně nepozměnili další vývoj příběhu, mám jistou nevýhodu v tom, že budu ošizen o jakékoliv překvapení, ale abych řekl pravdu, vůbec mi to nevadí, protože mě zrovna pátrání po miliardářově dědici hodně bavilo (v knize), takže si ho, doufám, opět užiju. Pokud ho tedy tvůrci hrubě nepokazí. Zatím to tak nevypadá. / Poučení: Chybami se člověk učí jen tehdy, pokud si je připustí. ()

warrenur

Ok, tak tu mame i drsnejsiu cast podsvetia. Jediny dojem mi kazi az prilis skilled typek, ktory robi vsetku detektivnu pracu u miliardara, trochu naivne. Take "skilly" vidame v akcnych hollywoodskych spionaznych filmoch. Zaplatil by ho byvaly policajt? Inak fajn a vyborna zabava. ()