Rančer bojující o svou půdu a rodinu narazí na neproniknutelnou záhadu na hraně wyomingské divočiny, která ho donutí vyrovnat se s neznámým na osobní i kosmické rovině na nezkrotném americkém Západě. (Prime Video)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (9)

Za hranicí (2022)

Mix Yellowstone a prumerne epizody Aktu-X. Je to divne, ale malo divne na to, aby to bylo nejak extra zabavne. ()

Prázdnota (2022) (S01E01)

Pral bych si vic sci-fi, vic mysteria a mene Yellowstonu. ()

Země (2022) (S01E02)

No dobre, neco jsme se dozvedeli. Vime, co dela dira a pomalu tusime, o co vsem jde. Ale asi jsem si pral neco vic sileneho, neco vic sci-fi. Uvidime, kam se to nakonec posune. ()

Čas (2022) (S01E03)

Dej nam postupuje dopredu, ale ne tak rychle jak bych si pral. Zaver zase dostane grady, ale proc musime sledovat randeni a podobne veci? ()

Ztráta (2022) (S01E04)

Neocekavany nalez tomu dava trosku nove stavy. ()

Půda (2022) (S01E05)

Nekam se to posouva, je to porad divne, ale prijde mi, ze divne malo. Snad to v poslednich trech dilech vygraduje. ()

Rodina (2022) (S01E06)

Co vlastne hlavni postavy chteji? Roy a Autumn tu jen tak bloumaji a filozofuji. Nejake motivace by byly fajn. ()

Neznámo (2022) (S01E07)

Par postav se rozhodlo tak, ze jsem kroutil hlavou. Ale co? Ne kazdy filmovy nebo televizni charakter se musi chovat jako ja. Kazdopadne na finale jsou karty rozehrane dobre. Mohlo by to byt zajimave. ()

Západ (2022) (S01E08)

Ok. Zajimavy twist, ale to je tak vsechno. Zase se spis teasuje na dalsi sezonu. ()