Wyomingský rančer Royal Abbott učiní na hranici svého pozemku záhadný objev a uvede tím do pohybu sled katastrofálních událostí. (Prime Video)

vnimatkrasu

Balancování mezi napínavou story o drsnejch rančerech a čistokrevným wtf. Odvahu zatím cením. Zároveň se ale krutě bojím, že vím, kam se to nakonec příkloní. ()

ER

Po dvou epizodách spíše zklamání. Roztěkaná režie, jenž lepí jednotlivé scény a snaží se zakrýt některé nedokonalosti. Co drží seriál nad vodou jsou herci, filmový look a mystická atmosféra. ()

honajz2

Pilotní díl mě vyloženě zklamal. Snaží se to o artový neo-western, ale atmosféra tomu úplně chybí, drtivou většinu času se řeší jen nezajímavé rodinné vztahy mezi více či méně nesympatickými postavami, záhadná díra v zemi je spíš tak jako na okrasu (a jestli to s ní bude někam gradovat, tak s největší pravděpodobností tam, kam jedna epizoda Simpsonových... je to z toho zatím hodně cítit, nemůžu si pomoct :D) a zajímavých mi přišlo jen posledních 5 minut, jinak to totiž byla celkem nuda. Čekal jsem skutečně něco mysterióznějšího, ale jestli i další díly budou takhle mdlé, tak s tím asi seknu dost rychle... 2* ()