Hravě předčí i agenta 007. Přesto se dostane do úzkých, když zjistí, že přitažlivá a velmi chytrá tajná agentka Emma Peelová vede dvojí život. A co více - stala se spojenkyní ďábelského sira Augusta de Wyntera, jenž ohrožuje lidstvo přírodními katastrofami... (oficiálny text distribútora)

Likan7

Nefunguje to jako akční film, komedie, parodie. Ale říkají, že to prý film je. Takhle, Uma Thurman v latexu je pěkná, ale zbytek nejde vnímat jinak než s telefonem v ruce. ()

Napoleon-B

Jeden z filmů, kde mi absolutně uniká nejen zápletka ale naprosto všechno. Poprvé sem to vypnul asi po15 minutách a podruhé sem si řekl že se podívám na celý film a třeba mě překvapí..OMYL, nechápavě sem kroutil hlavou od začátku do konce. A dost dobře nechápu proč se tomuto filmu s tímto námětem propůjčili Sean Connery a Uma Thurman. ()

route60

Dětinské, hloupé a hlavně šíleně trapné včetně všech herců kteří se lopotí dějem bez ladu a skladu. J.S Chechik režisér výtečných Vánočních prázdnin tady selhal nebo to bylo někým jiným? to je otázka do rvačky. 5% ()

Palisander

Ukrutne ponaťahované. Scenár krátky? Tak spomalíme dialógy. Zívačka zúfalá. Čo tam vlastne bolo okrem vidieckej paničky so samopalom? Asi dva suché anglické vtípky a niekoľko dvojzmyselných narážok. A to celé štýlom ľahko podpriemerného amaterizmu s bohatým sponzorom. Ešte aj počasie tam bolo hnusné. Brŕŕ. ;-). ()

imaginer21

Zajímavý vizuál, britský šarm a tři velké hvězdy. Jenže to je asi tak vše. Slabý nadprůměr, tentokrát ne ani tak kvůli Connerymu, ale džentlmenovi Fiennesovi a elastické Thurmanové... ()