Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto "hru" vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť. Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu - odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia vrátane sexu-chtivých sadrových trpaslíkov, hladných orlov, halucinogénnych húb, nekompromisných policajných vlčiakov nosiacich sušienky a zábavnej pyrotechniky. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť. Koniec koncov, aj jednoduchá kólia Lassie sa dokázala vrátiť a preto by sa mal Doug začať báť. (Cinemart SK)

Feacher

Není to úplně můj styl, ale myslím, že v rámci žánru velmi dobrá záležitost. Ve správné náladě a správném věku se člověk docela zasměje, některé hlášky jsou opravdu chytré. Příběh jednoduchý, ale tak to má být, animace, resp. herecké výkony psů poměrně blízké dokonalosti, délka akorát. 80 % zasloužených! ()

Kikyo

Nakonec docela i dojemná komedie. Bylo mi Reggieho líto, pořád jsem doufala, že Doug na konci prozře a přijde na to, že mu Reggie chybí. No nic, ale to by už jelo klasickou šablonu psích dojáků. Osobně doufám, že udělají pokračování, třeba s kočkama. ()

Bogrant

Keby ten chuďák Hatchiko vedel čo sa vo "voľnom čase" dá robiť s trpaslíkmi a pohovkami... Neortodoxná, vulgárna a poriadne zvrátená psia výprava za odhryznutim páru koulí, ktorá je tak absurdná, až je vrcholne vtipná a svojím spôsobom vlastne chytrá a ničím neurážajúca (i keď chovatelia si budú zakrývať oči), čo je pri dnešnej konzerve skoro až malý zázrak. Zaslúžila by si o niečo väčšiu pozornosť. ()

motyka52

Tak jsem se celou dobu chlámal jak blázen, no a co?! Poslech Miley Cyrus od dnešního dne už nikdy nebude stejný. Nejlepší role Jamieho Foxxe. ()

PsychopatXXX

Neuvěřitelná p.del, ale ke konci zbytečně sentimentální, kdyby si to drželo linku bizaru z první třetiny filmu, bylo by líp. Takhle člověk neví, zda jde o vulgární komedii, nebo další ze série filmů, jak psik hledá štěstí. Vzhledem k cilovce, min 15+, dětská zápletka s hledáním panička je trošku na sílu. ()

los_ajajos

Přemýšlím, jak lépe natočit parodii na rodinné filmy se čtyřnohými mazlíčky v hlavní roli. Přiměřená délka a odvaha tvůrců této psí road-movie sluší, takže pokud jdete na film, kde čtyři psiska někam jdou a u toho hláškují, vylučují a zejména častují sebe i ostatní (psy, lidi, kočky, veverky, pošťáky) nekončícími, víceméně stále stejnými nadávkami, dokonale vypnete a budete se bavit. Nečekejte převratné umělecké dílo, jen plnohodnotnou letní zábavu hrubého zrna se slušnou dávkou kreativity a nekorektnosti a troškou vhodně dávkováných emocí. Počkejte si na titulky, ať víte, jak celá mise dopadla ;) ()

555borac555

Velice zábavný film. Dějově je to v zásadě jednoduché. Snímek se snaží bavit sprostým a drsným způsobem a funguje to skvělé. Všichni čtyři hlavní psi jsou sympatičtí a mají každý dostatek svého prostoru. Ve druhé půlce tempo humoru trocho zvolní, ale i tak celkově film funguje. Musím pochválit český dabing, ve kterém si překladatelé hodně pohrály s různorodosti sprostých slov. Velice solidní komedie pokud se chcete od srdce zasmát. Dávám 8/10. ()

PanLord

Musím říci, že jsem neskutečně překvapen kvalitou této komedie, když celý žánr už minimálně dvě dekády upadá do přizdisráčských korektních končin. Autoři vzali jeden z nejzákladnějších konceptů psího příběhu plného smutku a vylepšili jej o vulgární pytel psích exkrementů. Film je opravdu vhodný pro zvrhlé jedince, neberte na to děti. Bez nich si to maximálně užijete a dočkáte se zcela jedinečného filmového zážitku. ()

Kelinej

Naplněné očekávání pohodových devadesáti minut. Ti hafani byli fakt sympaťáci. Smál jsem se často a hodně, aniž bych si připadal i při těch nejoplzlejších fórech trapně. Všechno do sebe zapadalo, i nezbytná porce sentimentu a závěrečné poselství. A slogan "prosr..t se ke svobodě" u mě zaručeně zdomácní. ()

Animka

V původním znění, bez dabingu - špice. Dabing to zabije, navíc v češtině je to fakt moc vulgární, v angličtině fuck super funny! ()

MysticFalls

Pokud hledáte film, u kterého chcete nechat odpočinout vaši mysl a zasmát se slušné dávce sarkasmu a černého humoru, tak je to právě pro vás.  Nicméně si nesmíte myslet, že by se jednalo o nějaký větší kulturní kousek. Zpočátku jsem byla velmi skeptická a měla starost, zda to nedopadlo jako tomu podobná komedie Medvěd na koksu. Po pár minutách jsem však ihned byla vyvedena v omyl. Komedie postupovala hezky, příběh se netáhl a nebyla obohacena zbytečně zdlouhavými rozhovory, které by se vtipu nepřiblížily ani jednou. Celý příběh našich čtyřnohých kamarádů je zajímavý pohled na pomstu špatným "páníčkům". Jen tak dál! Dávám čtyři z pěti hvězd! ()

ReMusiCZ

Vlastně nevím proč, ale očekával jsem od toho něco kultivovanějšího na způsob Dr. Dolittla, popř. Médi. Zřejmě i díky zdejšímu hodnocení (79%), které je mi ve výsledku ovšem záhadou. Je však asi mojí chybou, že jsem se orientoval jen dle plakátu a nepustil si ani trailer. Mohl jsem být rovnou ušetřen. Možná. Kdybych byl o několik let mladší, pubertálním studentem SŠ, asi by mě to pobavilo. Takto to pro mě však bylo spíš utrpení. Poslední dobou vůbec neholduju ten americky afektovaný až primitivní styl komedií, co se tu zase jednou předvedl a jako bonus ještě pro mě s příšerným hudebním podložením. Jako jo, trošku jsem se i zasmál, abych jen nekřivdil, asi pětkrát, ale většina filmu pro mě byla nudným utrpením a horko těžko jsem to dokoukával do konce, protože když už jsem to měl nakouslý, tak mě to finále zajímalo. Každopádně vím, že je to jeden z filmů, co si už opětovně nepustím. ()

Thairon

První pořádnej díl Tlapkové Patroly na který se dá koukat. Film nepřestává bavit od začátku do konce a určitě doporučuji všem se na něj podívat. Nespočet skvělých vtipů sexuální, fekální a sprosté povahy které chytnou snad každého kdo má smysl pro humor. Zároveň dá film dobré ponaučení jak se k našim mazlíčkům lépe chovat a jak naopak ne. ()

Artogon

Na tento film som sa z trailerov fakt tešil. Nebol som sklamaný, poviem to tak. Dobre, fajn, pár suchších momentov sa našlo, ale rozhodne to nebolo tak, že by sa do trailerov vyčerpalo všetko zábavné. Každopádne som kultúrny ignorant a film si proste na 100% neužijem, keď sa sústredím na titulky. Mám teda naplánované opätovné zhliadnutie s českým dabingom, ktorý si evidentne nebude brať servítky, a možno zmením hodnotenie na 5 hviezd. Zatiaľ je to tak, že som sa pobavil, ale od smiechu som neumrel. ()

Luk8

Niektoré vtipy sa im tu vážne podarili a smial som sa (hlavne na začiatku) postupom času však film začal strácať tempo a vtipy už boli slabšie aj tak ale celkom kvalitná zábava na 90 min a možno si to ešte párkrát pozriem ()

jara12

Máme tu Willa Ferrella a Jamieho Foxxe dabující psi v Rkové komedii. Zní to buď stupidně, nebo geniálně. A ono je to vlastně obojí. Pes Regie je vykopnut jeho majitelem a tak ve velkém městě potkává přisprostlé tuláky, kteří se s ním vydávají na cestu za pomstou na páníčkovi. Vtipy narážející na stereotypy psů jsou skvěle zpracované, ale někdy se dosti tlačí na pilu s vulgárními výrazy. Ačkoliv jsem film viděl v originálním znění, věřím, že kreativita ve vulgarismech v českém dabingu může zážitek jen podpořit. ()