Louis se v roce 1910 v New Orleans setkává s upírem Lestatem. (mikki089)

helraiser

V podstatě klasický úvod do seriálu, který navnadí a závěr v kostele je opravdu povedený a dost brutální. Takže z tohodle hlediska pohodová podívaná. No, ale kurva co to udělali s ústrední dvojicí. Kurva proč museli z Lestata udělat buznu a z Louise ne jen buznu, ale, aby toho nebylo málo, tak i černocha. Tyhle woke nesmysly mě vážně docela naštvali, tak snad to v příštích epizodách nebude hrát hlavní roli, aby mi to znechutilo celý seriál. Samozřejmě to na hodnocení svůj vliv má, ale určitě ne tak obrovský, abych úvodní díl poslal do kytek, když se jinak jedná o slušnou vizuální a na závěr i krvavou podívanou. Rozporuplné pocity, ale opatrná spokojenost, čekal jsem po té zdrcující kritice hodně velký průser, ale ono to jde. Uvidíme dále, ale zatím lehké ok. ()

brasek

Existencia seriálu ma príjemne prekvapila. Samotná úvodná epizóda však sklamala. Príbeh je nudný, bez tempa a nijako zvlášť ma neláka vidieť pokračovanie. Žiaľ opäť sme sa nevyhli hollywood ohavnostiam. ()

Bozvav

Táhlo se to, jak nedělní kázání od Duky. Navíc to, že z Lestata je homosexuál dle všech zažitých klišé a Luis je černoch, to se zase někdo z tvůrců posr. Už jim chybí do party jen nebinární parťátko a budou jak tři  dementi.  Američani fakt zmrší úplně všechno. ()