Interview with the Vampire

• USA Anne Rice's Interview with the Vampire

Počas večerného popíjania v bare stretne novinár zaujímavého človeka sediaceho o kúsok ďalej. Ten mu tvrdí, že je upírom a je ochotný poskytnúť mu sériu rozhovorov. S vidinou zisku sa pustia do nahrávania a začína sa nadprirodzený príbeh plný násilia a monštier bažiacich po krvi. (Marceloo)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (2)

In Throes of Increasing Wonder (2022) (S01E01)

V podstatě klasický úvod do seriálu, který navnadí a závěr v kostele je opravdu povedený a dost brutální. Takže z tohodle hlediska pohodová podívaná. No, ale kurva co to udělali s ústrední dvojicí. Kurva proč museli z Lestata udělat buznu a z Louise ne jen buznu, ale, aby toho nebylo málo, tak i černocha. Tyhle woke nesmysly mě vážně docela naštvali, tak snad to v příštích epizodách nebude hrát hlavní roli, aby mi to znechutilo celý seriál. Samozřejmě to na hodnocení svůj vliv má, ale určitě ne tak obrovský, abych úvodní díl poslal do kytek, když se jinak jedná o slušnou vizuální a na závěr i krvavou podívanou. Rozporuplné pocity, ale opatrná spokojenost, čekal jsem po té zdrcující kritice hodně velký průser, ale ono to jde. Uvidíme dále, ale zatím lehké ok. ()