Zkušená a uznávaná psycholožka Susanne neočekává nic neobvyklého, když se toho dne setká se svým posledním klientem Markem. Jakmile však zjistí, že se jedná o nechvalně proslulého sériového vraha, uvědomí si, že následující hodina změní její život jednou provždy. Mark jí dá ultimátum: pokud ho nevyléčí, stane se jeho další obětí. Začíná tak napínavý boj na život a na smrt, v němž čas rozhodně není Susanniným spojencem. (Cinemax)

groz122

Šedo-černý patchwork sešitý horkou jehlou na koleni. Nepochopitelné rozhodování postav podtrhují nesmyslné dialogy. Nevím jak na ostatní, ale ani finální rozhřešení na mě nepůsobilo tak "pompézně", jak autoři nejspíše zamýšleli. Jednohubka, na kterou za týden zapomenu. ()

jokino

Ambície to síce má, istú prepracovanosť dejovej línie tiež, ale pre mňa to bolo hrozne mdlé, vlečúce sa, väčšia gradácia deja by nebola od veci. Zaradenie ako "horor", neviem, kto na to prišiel (?), no to nie je určite, slabší psychologický thriller, to áno.. Koniec relatívne predvídateľný a prakticky "rýchle" zvraty v posledných asi 30 minútach tomu možno trochu dopomohli, no mal som pocit, akoby bol zámerne narýchlo ukončený dej, nakoľko, akoby "už nemal čo viac povedať a poďme všetci konečne domov z natáčania". Za mňa, slabšie 2*.. ()

Brenda.Ch

Už dlouho jsem neviděla tak slušný thiller. Dala bych tomu hodnocení nad 70 % určitě. Vyrazilo mi to dech, bylo to tak vypovídající, tak sugestivní a tak zrůdné, že mě mrazilo v zádech. Herecké výkony bomba, ten mladík čistý prototyp psychopata, jediné, co bych tomu vytkla, je překombinovanost děje, ovšem na druhé straně je hlavní hrdina dost ujetý na to, aby prohledával koše s použitými tampony. Byl to velmi silný příběh, který měl gradaci, vyvrcholení, které skládalo jednotlivé dílky do celku a naprosto vypointovaný závěr s otevřenou otázkou, na kterou vlastně Susanne už nezná odpověď. Perfektní film, skvělé drama. ()

NikiVai

Poměrně napínavý psychologický thriller s vcelku zajímavou zápletkou. Jako jo, po chvilce už tak člověk tuší o co tam jde, ale i tak stále neví co přesně bude dál. A úplný konec to totálně vystřelil, ten se povedl na max. ()

Nikol45

Povedený psychologický thriller který mě neskutečně bavil. V žádné chvíli jsem nevěděla co bude následovat. U některých filmů člověk tuší jak skončí, ale tady jsem neměla o konci ani ponětí. Herec Anton Nikolaj zahrál roli psychopata bravurně. Úplně jsem mu to věřila. Co se týče psycholožky Suzanne....na to, že byla uznávaná ve svém oboru, tak tady si moc neporadila. Za mě jasné lepší 4*. Doporučuji ()

Filumena

Pro mne průměrně natočeno, výkony herců nic moc. Větší část stopáže jsou kecy a pak urychlený závěr. Na jedno zkouknutí ano. ()

vimluk_CZ

Konverzační thriller, kde máme možnost nakouknout do hlavy vraždícího psychopata. Opravdu mě to bavilo, bál jsem se, aby tvůrci nezpackali konec, ale nakonec ho zvládli dobře ukočírovat. Oba hlavní protagonisti mi sedli a musím zde vyzdvihnout brilantní český dabing, který neruší, netahá za uši a funguje skvěle! ()

Metastazina

Ten rozjezd byl kapánek pomalejší. Nevěnovala jsem mu tolika pozornosti a furt jsem si tak pošukávala po domě a měla to jen jako kulisu. Ale pak to začalo být zajímavé. Herecký výkon toho psycho plešouna byl naprosto vynikající. Celá zápletka byla dobrý mindfuck a že jsme tam viděli i cecek byla jen taková třešnička na dortu. Když se člověk dokáže prokousat tím pomalejším začátkem, dostane vlastně solidní severský příběh. ()