Zkušená a uznávaná psycholožka Susanne neočekává nic neobvyklého, když se toho dne setká se svým posledním klientem Markem. Jakmile však zjistí, že se jedná o nechvalně proslulého sériového vraha, uvědomí si, že následující hodina změní její život jednou provždy. Mark jí dá ultimátum: pokud ho nevyléčí, stane se jeho další obětí. Začíná tak napínavý boj na život a na smrt, v němž čas rozhodně není Susanniným spojencem. (Cinemax)

Deyw

1mistnost 2lidi ---> takova klasika, ale tady to sedlo, promyslena dialogova prestrelka s presahem (nejspis asi jo/ zajimavy nazory/pohledy) mark je skvelej silenec a ta zena je tam taky no..urcite prekvapi jak se film vyviji a twisty jsou tu skvely..a ten konec..ten konec..tresnicka na dortu.. 🤌 a ted chci zmizet.. videno 2x - original, cz dabing (ujde, nesral me) ()

oveckaoa

K psycholožce se objedná nový pacient ona neví co chce a co mu chybí tak ho nechá vykecat. Pak zjistíme, že je to chlápek co vraždí těhotné ženské a navíc i její syn. kterého dala k adopci on to pak zjistil zfalšoval svoji smrt  a šel ji vyhledat s tím, že pokud se mu k tomu přizná nechá ji žít v opačné případě ji zabije. Většina filmu je konverzačka proč to udělala co on mezitím dělal a tak a zhruba v poslední 30 minutovce ona utíká. Na severské thrillery lepší průměr 60 procent ()

BOURQUE

Je vidieť, že v scenáru má prsty Anders Rønnow-Klarlund. Minimalistické prvky a nároky na prostredie – dominantná časť príbehu sa de facto odohráva v jednej miestnosti v podaní jednej herečky (Signe Egholm Olsen) a jedného herca (Anton Hjejle). Obidvaja podávajú veľmi solídny výkon, ale na Antoana je vidieť už v prvej scéne, že s ním niečo nie je v poriadku. Síce film má občas trochu slabšie momenty (napr. pokusy o útek), ale vedenie príbehu a postupné odkrývanie jeho drobných kúskov vás jednoducho nepustia od obrazovky. Štvrtú hviezdu dávam za pre mňa nečakaný zvrat a vyvrcholenie príbehu na konci filmu, kde aj veta „Chcem zmiznúť a to tak, ako keby som nikdy neexistoval.“ dostáva plnohodnotný význam. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

zdenny

58 %. Film o diliňákovi, kterého matka v téměř bezvýchodné životní situaci nechala svěřit do péče neznámé rodině. Podstatnou část filmu jsme nuceni poslouchat rádoby chytré kecy od ublíženého pičusáka, protože on je na světě jediný s tímto osudem. Za to, že on je lidská bestie, mohou všichni ostatní - třebaže nepopírám vliv rodiny a prostředí na vývoj jedincovy osobnosti. Jednalo se prostě o zakomplexovaného debila, jenž zosnoval ďábelský plán, který by mu mohla závidět i FBI. Může si jej najmout coby poradce pro realizaci brzkého  Zelenského konce. PS: Téma opuštěných (nechtěných) dětí je velice smutné, nicméně si myslím, že o tomto film být nechtěl. PPS: Signe Egholm Olsen ne nepodobná Nicole Kidman. ()

darkrobyk

Vcelku solidní thriller, který mi kazilo jednání postav. Susanne má být nejdražší psycholožkou široko daleko, jak ale vidno, zdaleka ne nejlepší. A ani to o sobě nemusí říkat Markovi, protože to předvede divákovi v plné parádě. Tak hloupé chování aby pohledal! A když začne postava kňourat a prosit, místo aby se snažila ovládnout situaci, tak u mě prohrává. Mark je samozřejmě zrůda, co své činy hází na druhé. Nu, pak bychom podle toho měli poměrně velkou část společnosti bestiálních vrahů. Na druhou stranu ale oceňuji, že mne film neustále nutil o postavách a jejich chování přemýšlet, což nebývá tak často. A je jedno, zda jsem s nimi souhlasil, nebo ne. Ten plán byl svým způsobem dokonalý, a byť Susanne udělala na začátku chybu, tak si ho nezasloužila. Přesto jsem s ní soucítit nemohl, jelikož veškerou svoji hrdost hodila uboze za hlavu. Konec je samozřejmě naprosto nepředvídatelný už proto, že možnosti byly minimálně dvě. Jako konverzační drama mě to bavilo, kdo ale u filmu nerad přemýšlí a vyžaduje permanentní akci, měl by se mu vyhnout. A horor to rozhodně byl, alespoň pro hlavní postavu... ()