Muž menom Otto

• Česko Muž jménem Otto (viac)

Tom Hanks v hlavne úlohe hrá nevrlého dôchodcu so skalopevnými zvykmi, ktorý po smrti milovanej manželky zanevrel na život. Z osamelosti ho však vytrhne mladá rodinka nových susedov, ktorí hneď pri príchode vrazia do jeho poštovej schránky. Z nezvyčajnej situácie vznikne prekvapujúce priateľstvo s pohotovou a temperamentnou Marisol v pokročilom štádiu tehotenstva a Ottov život sa obráti naruby. (Itafilm)

ziizalka

Za mne plný počet bodů. Tentokrát si i Američané dali záležet, aby severský humor zůstal zachován a neudělali z toho komerční mišmaš.  Tom Hanks výborný.  Mám pocit,  že do role snad i zhubnul, protože mrzky stařík byl z něho jak vyšitý. ()

zbroucek

Když se divák odpoutá od knižní předlohy, či evropské verze filmu, tak to je velmi příjemný a dojemný film. Výborný Tom Hanks, který asi poprvé ve filmu nebrečí 😉 ()

Gattiniak

Pár rušivých elementov by sa našlo, zbytočná a otravná transgender facka prišla až okolo 30. Minúty filmu keď som si už začínal myslieť, že tu sa tomu vyhneme no aj napriek tomu to nepokazilo moje celkové pocity z filmu a vďaka famóznemu Hanksovi a úžasnému hereckému výkonu sympatickej Mariany Treviño nemôžem inač, než 5*. ()

pagbed_II

Je to “drama”. Vtipne je to presne 3 sekundy. Je to americke. Velmi americke. Zdima to emoce. Neohleduplne, neucelne. Koukat se na to dalo ale misty to jiz bylo opravdu hodne dlouhe. Nezustane ve vas nic vyznamneho, protoze i pres to, ze je namet filmu vazny, nijak nad beznymi lidskymi osudy nevycniva. ()

jmennno

Velice pěkný film. Myslím, že si tento film, budu nějakou chvíli pamatovat.  Pohladí na srdci. Je to dost smutný příběh o muži, co neumí říct ne, a lidé kolem něho ho využívají. Opravdu snad každý, včetně mě, na konci filmu brečel. Velice smutné, a dojemné. ()

LuciusDLX

Nový diel transformers sa naozaj vydaril. Divák dostane všetko po čom kedy túžil - trans, multikulti dokonca aj reklama na chevy. Originál dostal riadnu facku. Všetko dokopy to ale v duchu dnešnej propagandistickej ideológie apeluje na city diváka, takže bezvýznamné plus si to zaslúži. A aby som nezabudol z Hanksa sa stáva paródia na samého seba ()

Jittulle11

V krátkosti. Úplně obyčejný příběh života, který potěší v dnešní době všech sraček. A za mě moc fajn, stojí za zhlédnutí, díky ()

StarFsh

ŽIVOT JE TAK KRÁTKY A TAK SKURVENÝ... Knihu som nečítal a švédsky film z roku 2015 som nevidel, preto neviem, čo v tomto filme je pôvodom zo Švédska a čo z USA. 3.5* si to naozaj zaslúži. ()

PanLord

Tehdá jsme na Otta šli do kina naslepo. Mezi těma všema akčňákama jsme si řekli, proč ne. Určitě jsme nelitovali, byť originalitou film nečiší, hraje především na city a recykluje staré známé fráze a charakteristiku postav. Film rozhodně neurazí ani nenadchne. ()

janececek

Jako komedii bych tento filmařský kousek rozhodně neoznačoval, jistě, má to pár vcelku zábavných momentů a místy se hlavnímu hrdinovi podaří vyřknout i nějakou tu dobrou sarkastickou poznámku, mnohem víc jsem si však užíval jeho životní příběh. Ten samozřejmě nijak zvlášť nepřekvapil, podobných témat a zpracování jsme viděli spoustu, ale to lidské vyprávění a výborný Hanks mě zkrátka donutili s nadšením vyhlížet každou další scénu. Začátek byl sice trošku vláčnější, ale zhruba po dvaceti minutách to nabralo rychlost a já s dojetím najednou sledoval závěrečné titulky. Milá záležitost. ()

Farao607

Mě se to líbilo a myslím že se to bude líbit všem (ne jen fanouškům Toma Hankse), ale v žádném případě bych tento film neoznačoval jako komedii. Je to drama se vším všudy, ale komedie opravdu ne ()

MysticFalls

První setkání s tímto snímkem budu mít navždy na paměti. Tom Hanks, který v roli Otta podal solidní výkon mě několikrát během filmu donutil hodit slzu na koberečky v kině. Jeho charakterová proměna během filmu ze smutného muže na muže plného života mne dostala. Rodinné prostředí, které mu i přes veškerou obranu, kterou na to Otto vynaložil nabídla Marisol (Mariana Trevino) bylo vřelé a příjemné na pohled. Celý příběh hladí po duši.  Během tohoto filmu jsem si vážila každé minuty strávené v kině. Nechyběl smích, pláč, vztek ani pocit toho, že by snímku snad něco chybělo. Bez debat dávám pět hvězd! ()

lineker

Takový ten velkopříběhový hollywood film, který krom skvělého Hanksova herectví a finálního ultradojáku nemá moc co nabídnout. I to samozřejmě není málo, ale neakceptuji filmy točené na efekt. A tohle je bohužel tisiíckrát přežmoulané sousto. ()