Jubilee je nucena znovu prožít největší dobrodružství X-Menů v 16bitové videohře. (Disney+)

Big_Boss

Slabší epizoda, která ale byla záměrně cílená na to, aby odlehčila tempo předchozích dílů. Bohužel mi v epizodě nevadil ani tak obsah jako spíš jeho polovičaté vyprávění. Část s Jubilee se mohla více ponořit d oarkádového světa ukázat nám nejlepší mise X-Menů, což byla ideální šance zremakovat nejlepší epizody verze 1992. No a část Lifedeath byla parádní, ale moc krátká, protože jsme dostali jednu třetinu z příběhu Storm a Forge. No a čekat na rozzuzlení dva týdny, to je neskutečná podpásovka. Radši bych část s Jubilee natáhl na celou epizodu a část Lifedeath zkrátil z jednoho a půl dílu pouze na jeden... nebo mohla vyjímečně epizoda zaměřená na Storm mít 40 minut a nic by se nestalo. ()

Artogon

Okay, toto nie. Po skvelých úvodných dieloch plných filozofie, smrti a dark feelingu, tak prichádza prvá veľmi zlá epizóda. Pokiaľ by mala len druhú premisu "Lifedeath", bola by super, ale debilná bonusová predepizóda ten diel úplne zabíja. Nielen, že scenárista si nedal veľa práce a prakticky vykradol epizódu Mojovision z pôvodnej TAS, ešte ju aj totálne posral. 16-bitový parodický feeling je otrasný, nasilu vtipný, a proste absolútne som nepochopil význam takého blbého filleru, keď mala séria našliapnuté tak skvele. Pochopil by som, ak by sa aspoň jednou epizódou chceli zapáčiť aj deťom, ale potom nechápem to krátke prepojenie s príbehovou časťou epizódy, ktorá atmosféru vracia na vlnu temnoty a horroru. ()