Eddie McKenna rozhodně nemá v životě na růžích ustláno. Ve svých osmatřiceti letech žije sám jen se svojí starou lotyšskou babičkou, nemá moc peněz a jeho zaměstnání podomního prodejce oken ho ani v nejmenším neuspokojuje. Jediné, co ho činní šťastným, je jeho vedlejší práce nemocničního rozhlasového DJe. Když je odtud vyhozen, dostává nabídku, aby se ujal rádia v místní psychiatrické léčebně. Ale zdá se, že většinu pacientů více než muzika zajímá spíše vysedávání u televize. (kareen)

lythande

Podnětný příběh přestárlého DJ, který dostane vyhazov. Zde to ale nekončí. Dostane nabídku pracovat v léčebně duševně nemocných jako DJ v rádiu v léčebně, kde se postupně vypracuje. Jak profesně, tak osobnostně zde postupně roste a skrze pomoc ostatním, divák i DJ postupně proplouvají všemi zákrutami psychických onemocnění a všemi možnými vztahy, ve větší míře pěknými, které může člověk s těmito lidmi navázat. Zpracování se podobá spíše béčkovému filmu až sitkomu, ale strhující příběhy nedovolí člověku poznat, že jde o tak staré dílo. ()

kareen

Seriál se zpočátku tváří jako průměrný,ale jak jsem se postupně dostávala do děje, kde se mísí zábavnější chvíle s těmi vážnějšími a občas dokonce tragickými, tím víc mě osobní příběhy lidí kolem malé nemocniční rádiové stanice zajímaly a občas také dojímaly. Ať už to byl hlavní hrdina Eddie nespokojený s prací podomního obchodníka oken a toužící po vysněné práci rádiového Dje nebo samotní pacienti psychiatrické léčebny, všichni byli ve svých rolích výborní a velmi uvěřitelní. Mimo jiné také můj oblíbený David Tennant, který už tehdy hrál skvěle hyperaktivního maniodepresivního mladíčka a to jsem si myslela, že víc energický než pozdější Doctor už být ani nemůže, ale tady ho v tomto směru naprosto překonává. ()

andalin

Mladičký Tennant v jedné z jeho prvních rolí - bylo mu 22! Má zde tak silný skotský přízvuk, že mám často problém mu rozumět a scény si přetáčím. :D Seriál má celkem originální příběh, ale je to poměrně zdlouhavé. Takový nádech dramatu ve stylu hledání životní cesty. Starší chlap Eddie už léta dělá jako bokovku DJ v rádiu, odkud ho po letech vyhodí. Podaří se mu sehnat práci jako DJ v psychiatrické léčebně, kde se potkává s Campbellem, mladým pacientem, kterého narozdíl od ostatních "bláznů" hudba velmi zajímá. Spolu vedou pořad, který pojmenují "Looney Tunes" - geniální! Podezřívám je, že tak původně i vznikl nápad na seriál. :D "Are you sure you're not manic?" - "I'm inspired, Eddie." - "What's the difference?" - "Inspired is when you think you can do anything. Manic is when you know it!" ()

moikan

Dá sa to v pohode pozerať, pre mňa nový pohľad do neznámeho prostredia, Dobre natočené , trochu smutné, trochu prekvapivé a čo je už klasika u britských seriálov, dej je podstatný a chcete vedieť ako to skonči nakoniec. Perfektný škotsky dabing , výber postáv OK. Akurát strašne otravne púsobí design neskorých osemdesiatych rokov- všetko to trapne oblečenie, celkový výraz a najotrasnejšie účesy aké som vo filme videla. No aspoň som si zaspomínala...inak celkom dobry seriál. ()