Kreslený seriál o skupině kočkovitých humanoidů, kteří musí uprchnout ze své planety, které hrozí zničení. Přistanou na planetě zvané Třetí Země, kde bojují s nemrtvým Mumm-Rou a jeho armádou různých zvířecích mutantů. (Pumiiix)

helloween93

Thundercats a jejich legendární intro jsem na Supermaxu zbožňoval, i když vlastně nešlo o něcdo přelomového, jenže tenkrát jsem to viděl jinak. O čem to vlastně bylo? O tom, že skupina kočkovitých superhrdinů bojuje se zlým kouzelníkem Mumm-Rou a jeho armádou mutantů. Po zániku Supermaxu se ztratil dabing a nikomu se asi nechtělo vyrábět nový, tak tu seriál už znovu nešel. 3* ()

Emzet

Kreslené přesvalené micinky a hlavní záporák Mumm-Ra, který mi jako děcku ve své formě poloshnilé mumie přišel dosti děsivý ...než se "reinkarnoval"... Na jednu stranu fajn akce a příjemná dětská zábava, na tu druhou fakt, že divák starší dvanácti jen stěží udrží vážnou tvář. Ale pamatuju si, jak jsme se spolužákem ze základky spekulovali, jestli by se případné chození s Cheetarou dalo klasifikovat jako zoofilie nebo ne... ()

MartyMcFly89

Své kvality to má, ale mě to ani trochu nenadchlo. Přepínal jsem vždy, když jsem to viděl. 80. léta ? ///EDIT - No dobrá, ne vždy jsem přepínal. Viděl jsem to už dávno a spletl jsem si dva seriály. To znamená, že Hromkočky jsou ten první i druhý seriál. Ne vše jsem tu měl rád, grafika by mohla být lepší, ale mělo to pěkný příběh a je to takový zástupce 80. let v animácích. ()

Terter

Hromkočky, hoůůůů....... Kdo by si při tomhle pokřiku nevzpomněl na partu kočkoidních hominidů vedoucích svůj věčný boj proti zlému Mumrovi a jeho neschopným henchmenům? Jedna ze seriálových klasik mého dětství. Spousta akce, skvělé technické vymoženosti a v neposlední řadě sympatický tým a valně nesympatický padouch. No uznejte, co chtít víc? ()

Plechpetr

Ano, Hromkočky, tak dlouho jsem vzpomínal, až jsem si vzpoměl, jak se jmenujou :) Jeden z těch o hodně lepších seriálů na Nově kolem 6 hodiny ranní. Rád sem na ně koukal, bavili mě! Mrzelo mě tehdy, když už skončili a od té doby nic:) Ale nemám zájem se k nim vracet, nechci si zkazit vzpomínky! Hromkačky, odpočívejte v pokoji. 4* ()

• První série byla dokončena již v roce 1983, přestože byla poprvé odvysílána až o 2 roky později. (Agita)
  • V Česku měl seriál premiéru v roce 1997 a to na kabelové stanici SuperMax. Na přelomu tisíciletí byl pak se stejným dabingem vysílán ještě také na TV Nova - a to o víkendech ráno. (Jack_6428)