Je to drsná parta ztracených existencí, z nichž se stali nájemní žoldnéři. Vox Machina se zajímá spíš o snadný výdělek a levné pivo než o ochranu země. Když však království ohrožuje zlo, naše divoká parta si uvědomí, že jedině oni jsou schopni znovu nastolit spravedlnost. Co začalo jako jednoduchá fuška, je nyní příběhem o původu nejnovějších hrdinů Exandrie. (Prime Video)

Recenzie používateľa Perth k tomuto seriálu (2)

Legenda jménem Vox Machina (2022)

Skvělý dárek pro fanoušky stolních RPGček. Pro náhodné diváky už tak moc ne... Jakožto fanda Critical Role, milující dabéry postav a obdivující jak moc zůstali věrní předloze bych klidně dal klidně i 5 hvězd. Na druhou stranu s atmosférou v každé epizodě několikrát rozbitou laciným americkým humorem (looking at you Scanlan) a klíšoidním superhrdinským poplácáváním po zádech plný počet dát nemůžu. Tak třeba u druhé série :) ()

Hostina říší (2022) (S01E03)

Trošku zamrzelo jednoduché pojetí hostiny (v originále je mnohem víc napětí když se Percy o hostech večírku dozví předem a na hostinu dorazí převlečený za Vaxe, který pak v neviditelnosti sleduje Lorda a Lady Briarwood z blízkosti). Na druhou stranu souboj byl fenomenální. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD