Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

JASON_X

Alternativní komedie s humorem tak černým... vlastně rudým, že pro většinu diváků se o komedii vůbec jednat nebude a na jedince, kteří tenhle film nazvou komedií, bude pohlíženo s nedůvěrou, despektem či rovnou odporem. No, je fakt, že abych Fresh zcela vážně nazval komedií, musel bych být ještě víc deviantním, nežli jsem. Ale na druhou stranu o vážný thriller se taky ani náhodou nejedná, děj je výrazně víc nerealistický než realistický. A je prošpikovaný jemnohumornou nadsázkou, ačkoliv nesmělý úsměv na rtech vám bude asi často zamrzat. Takže něco mezi thrillerem a komedií, vážnem a nevážnem, takový žánrový kočkopes. A pro mě určitě zatím nejvýraznější film letošního roku, i když mě příliš nenadchlo jeho poněkud nenápadité a vlažné finále. ()

oveckaoa

Jak píše Belphegor mezi 3 a 4 hvězdami, ale já to vidím spíše na 3 jelikož většinou filmu je to nuda ten konec je dobrý, ale, že bych za to přihazoval hvězdu navíc se mě nechce. Ženská potká v supermarketu chlápka do, kterého se zamiluje  myslí si, že je to vzájemné, ale on má zájem spíš o její maso. Pokud čekáte nějaké kanibalistické hody zklamu Vás nedočkáte se a gore kromě ukousnutého penisu, který ani neukážou taky není. Konec už je divný jelikož s amputovaným penisem by vykrvácel a daleko nedošel navíc jedna postava zde z neznámých důvodů zmizí a neřeší se to. 60 procent ()

UhLee

(7,5/10). Osvěžující koktejl všemožných žánrů, který chutnal znamenitě. V dnešní době, kdy se točí všemožné slátaniny je tohle nadějnou vlaštovkou originality. Film po celou dobu stopáže bavil a dokázal ohromit. Nebudu tady malovat čerta na zeď. Nebylo mi úplně příjemně při sledování hodování Sebastiana Stana. Detailní popis a kamera tomu navíc dodávaly ten potřebný feeling. Vlastně hlavně díky Sebastianovi je ten film tak dobrý. Bylo vidět, že tu roli neskutečně užívá a jeho tanečky s Daisy Edgar-Jones se staly právem hity sociálních sítí. V některých místech mohl jít film ještě víc na dřeň. Přece jenom to má nálepku horror a nabízí se to. To je pouze malá výtka, která zapluje pod vrstvu všech těch kladů. Mix známých písní jako podkres se k tomu taktéž dokonale hodil a já mohl jenom připíjet na povedený kousek z kuchyně streamovací služby Hulu. ()

M.i.k.e

kanibalismus sice není zrovna můj šálek kávy, ale tahle černohumorná hororová romanťárna docela slušně funguje.Mohlo to být dokonce ještě lepší, kdyby se tvůrci sami nepřipravili o moment překvapení (stačí vidět poster) a trochu to nezkrátili.Skoro dvě hodiny je na takovou poměrně jednoduchou hříčku docela dost...70% ()

DJ_bart

Ač jsem vegetarián, filmy o kanibalismu doslova žeru. A jak již název napovídá, černá komedie 'Fresh' není výjimkou..... Ideální kulinářská delikatesa k MDŽ, v který gurmán Sebastian Stan - jakožto novodobý Hannibal Lecter - vaří prdele, žere salámy z lidských končetin, a z bejvalek si dělá mletý maso k boloňským špagetám. No neber to! Daisy Edgar-Jones si zde jakožto vycházející herečka vydláždila svůj pomyslný chodník slávy. ()

• Úvodní titulky a název filmu se objeví až ve 34. minutě. (Kudly4)