Zadlužená studentka Emily (Aubrey Plaza) se ze zoufalosti zapojí do podvodu s kreditními kartami. Neúspěch na pracovním trhu a nedostatek peněz ji přivedou k velkému skoku do kriminálního podsvětí Los Angeles. Jejím zločineckým parťákem je charismatický Youcef (Theo Rossi), se kterým zosnuje velký plán na rychlé prachy. Podaří se jim obejít zákon, přežít a ještě si pořádně vydělat? (haluska11)

Fibonacci

Je nesporná skutočnosť, že to je dobré. Plaza má v povahe nevzdávať sa, a preto nepripustí neodkladnú a bezpodmienečnú kapituláciu. Rada by splatila dlh, ale ona je taký výhybkár, rúčky nemá veľmi čisté.😇Predvádza nám punk ! ako Alica Koperová. ()

peproch

Vynikající autorský filmový debut. Skvělý profil hrdinky, která nepodlehne zoufalé situovanosti, v níž se nalézá, kdy etablované korporátní struktury i kriminální korporace z ní činí jen okrajovou nicku, zadluženou, neperspektivní. Není srab, má tzv. koule, na korporát se vybodne a kriminálním systéme se nenechá zničit. Posnaží se, i lásku (ovšem bez zrady) obětuje a osvobodí se. Romantická hrdinka, která ale neskončí tragicky!!! Jupííí. Už se těším na další filmy tohoto tvůrce. ()