Čierny Pontiac, unikajúci po prepadnutí banky z miesta činu, zaviní na diaľnici hromadnú nehodu. Keď ho Semir s Janom prenasledujú, autu zrazu vyšľahne z výfuku plameň a Pontiac zmizne v diaľke. Je jasné, že to bol automobil používaný pri ilegálnych pretekoch. Jan prenikne v prestrojení do partie mladíkov, ktorí sa sústreďujú okolo tuning shopu krásnej Indiry a usporadúvajú ilegálne preteky. Jan nadviaže s Indirou vzťah, tá sa do neho zamiluje, ale ona aj jej partia pokračujú v prepadávaní bánk. Podarí sa Janovi zabrániť tragédii, ku ktorej príbeh nevyhnutne speje? (TV Markíza)

johnsnow

Vykrádačka frišno a jebnuto, dokonca aj tie farby áut počas pretekov sú totožné s Walkerovým a Naftovým s prvého dielu. Avšak nie je to prvý ani posledný copyright kobry a spracovali to viac než slušne, navyše sa špekuluje, že udalosť na konci zapríčinila odchod Richtára. ()

fabecc1222

S odchodem Jana ze seriálu je to o něco složitější, než u většiny ostatních parťáků. Tenhle díl se vysílal jako závěrečný v Německu, ale u nás nikoliv. Zajímavé dramaturgické rozhodnutí, jelikož jeho odchod od policie po tomhle díle dává docela smysl. Máme tu jeden z mála dílů, který nekončí klasickým zatčením pachatele. Jan se tu zamiluje do podezřelé, která se nakonec ukáže jako opravdu vinná, ale než aby se nechala chytit, tak raději sjede autem ze skály... To už je důvod pro to, abyste to u policie zapíchly. ()