Kobra 11 - Série 8

(séria)
Nemecko, 2004, 13 h 39 min (Minutáž: 45–93 min)

Andreas Hofer, Erdogan Atalay, Peggy Lukac, Charlotte Schwab, Christian Beuter, Dietmar Huhn, Christian Oliver, Markus Eberhard, Bela B. Felsenheimer (viac)

Lachtaan

Kdykoli se kdekoli sejdu s frází Kdo seje vítr.. nevybaví se mi dovětek ..sklízí bouři, ale právě poslední epizoda osmé řady, kterou jsem měl téměř celou nahranou ještě na videokazetách. Dokonce si matně vybavuju staré ukázky na Nově na premiérové epizody o nedělních večerech. ()

Rattlehead

Z této série jsem si toho dost vybavil, takže se mi dostala pod kůži více, než jsem si myslel. Obě série s Janem Richterem hodnotím vysoko, i když je jasné, že kdo sleduje seriál od začátku a v televizi, asi toho právě v této fázi začíná mít docela dost. Ano, je to pořád na jedno brdo, ale zde prostě platí, že tento seriál buď máte rádi, nebo ho nesnášíte. Moc nerozumím, proč někdo už tyto řady haní, já si stojím za tím, že jsou velmi dobré, hlavně tato. Více prostoru začíná dostávat technik Hardtmuth, což je jen dobře. Zatím asi druhá nejlepší řada (nejvíce se mi zatím líbila šestá). Nejlepší díly : pilot, Svátek matek; nejhorší : Za každou cenu. ()

oldrixs

Za mě je trochu škoda, jak moc fanoušci Kobry hatí postavu Jana Richtera. Ono, nastoupil po nezapomenutelném Tomu Kranichovi, ano, Semir měl v seriálu s mnoha partnery lepší chemii, ale za mě není jeho postava v podání Christiana Olivera vůbec k zahození. Za 2 série, kdy v seriálů působil, vyšlo dle mého názoru celkem dost obstojných dílů a já jsem si Jana Richtera, navíc skvěle nadabovaného Michalem Jagelkou dost oblíbil. O to víc mě mrzí jeho odfláknutý odchod... ()