Kto prežije - Ostrov vykoupení

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2011

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Rob Mariano, Russell Hantz, Andrea Boehlke

Tvrdá hra o přežití, kde každý doslova bojuje o místo v kmeni. Kdo se nepřizpůsobí, kdo nevyhraje imunitu, ten bude vyloučen.
Hráči poté co je kmen vyloučí nejsou vyřazeni ze hry, nýbrž putují na Ostrov vyhnanství, kde budou mít šanci se v určitý čas a po vyhrání soubojů s ostatními vyřazenými do hry opět vrátit.
Soutěžící se musí vypořádat nejenom s tvrdými podmínkami na ostrově, ale i s nedostatkem vody a jídla. 39 dní, osmnáct soutěžících a pouze jeden se stane posledním přeživším, který vyhraje jeden milion dolarů.
Poznejte krásy tohoto prostředí: Karibského moře, Tichého oceánu a nakonec Jížní Ameriky. Toto všechno vám přináší dvacátá řada Survivor. (reich)

Radim1.

SPOILERY! I když je můj nejoblíbenější hráč Russell, tak musím uznat, že Boston Rob to zahrál parádně, ve finále neměl konkurenci ani v nejmenším. Je ale pravda, že takové loutky, jako měl Rob, jen tak nikde nenajdete, prostě stádo ovcí (naprosto bez inteligence, copak si vážně mysleli, že Roba ve finále porazí, když byl loutkař a oni v této soutěži neudělali ani jeden strategický tah), které by ho ani za nic nevyřadilo, nechápu. To Zapatera se Russella zbavila, to mělo udělat i Ometeme s Robem, ale tím způsobem, kterým to Zapatera udělala, prostě totální blbost, měli počkat až prohrajou nějakou výzvu a né, že jí prohrajou naschvál, takže se jim to právoplatně vrátilo, jinak by ten milion dolarů vyhrál někdo z jejich kmene, kdyby to tak neprovedli. Prostě jeden kmen se chtěl top hráče zbavit za každou cenu a druhý kmen byl tak moc hloupý a naivní, že top hráče nechal až do finále projít. Ale sociální schopnosti BR nesnižuju, ale s takovým stádem ovcí, to neměl až tak těžké, kdyby byl v druhém kmeni, tak myslím, že zvítězí určitě někdo jiný a Rob by se nedostal ani ke sloučení. :)) Jinak musím pochválit scénáristy za nový Redemption Island, aspoň něco nového. ()

donnovann

Neuvěřitelně hloupý nápad s ostrovem vykoupení, absolutně tím zanikla originalita zhasínání pochodní. SPOILER!!: Vítěz je jasný už po pár epizodách ale klobouk dolu, udělat si z hráčů takové ovečky se opravdu jen tak nevidí. Na druhou stranu sem zde viděl jeden z nejlepších odchodů hráče viz. Russel Hantz..odchod ve velkém stylu! ()

Benjik

Robb který to prostě CHCE vyhrát -charisma, makání v táboře i ve výzvách, tvrdý hlášky...- , Černej magor, Sexy ovečka Natálka, Dřevorubec Ralfík, trapný pánbíčkář BlondMatt, Zaskočený Russel a naprosto debilní a zbytečný Ostrov vykoupení. Vítěz: David to řekl přesně. ()

Syna.1990

Návrat Roba a Russella!! Jen škoda, že Russella vyhodili takhle blbě, ale vymstilo se jim to a to je dobře!! Sympaťák a Oblíbenec: Grant Neoblíbenci: Phillip a David Vítěz: Robovi to přeju, protože hrál výborně promyšlenou hru.!! ()

Pochtli

Hodnocení sráží především fakt, že je možné, aby se hry zúčastňoval stále dokola jakýsi nesympatický machýrek, dokud ten milión prostě nevyhraje.. ()

WolfIssen

Co se týče "Robova kmene", musím fakt uznat jednu věc. Ačkoli jsem doteď Roba nemusel a měl jej jen za šťastného a namachrovného manipulátora, kterému každý povedeně zobal z ruky, dnes uznávám, že je to skvělý hráč jak po fyzické, tak po psychické i sociální stránce. Ten kmen i vítězství patřilo jednoznačně jemu. Skvělá série, v které byly otravné jen zamodlené kecy Mika a Matta. Od bývalého agenta FBI bych čekal lepší a zajímavější hru, než ze sebe dělat šaška a nechat se Robem vláčet až do finálové trojky. Jinak byl můj největší oblíbenec vousatý sympaťák Ralph. Ještě k Russelovi :-) Ten zloun a nejpodlejší hráč, za kterého byl v sérii Samoa a Heroes vs. Villains, už mu nějak přestal vycházet :-) Škoda... ()

goodfairy

Snad moje nejoblíbenější série :) SPOILER! Úžasnej vývoj Roba - v 1.řadě začínal jako takovej arogantní grázlík a pak založil rodinu, nasbíral životní i herní zkušenosti, vyzrál a předved skvělou strategickou show. ()

jeandepatch

Pro mě rozhodně nejlepší série i přesto, že chyběly soutěže o odměnu a další klasické věci... V porotě neskončil nikdo koho bych nesnášel. Final three nečekaná, ale také dobrá. A hlavně: Umístění Russella? Ani nevíte jak jsem si oddychl, kdy vypadl. Ústřední postava: Rob Oblíbenci: Rob Neoblíbenci: Russel, Matt ()

Domas88

Miluju Kdo prezije :)) Tohle je jediná soutěž kde si výherce 1000 000 dolacu opravdu zaslouzi :) A hlavne nerozhoduji to sms (jako u nas ve všech soutěžích) ale proste ti lidi co tam byly :) ()

TerezkaV

Spoilery: Tak tohle byla one man show, a když BR moc nemusím, tak si tu výhru zasloužil. Cast byl příšerný, byla tam hromada nezajímavých lidí. Až na Phillipa, ten byl teda na můj vkus až přehnaně zajímavej.:D Favoriti: Stephanie V.-chci ji vidět hrát znova!!, Andrea, BR ()

blazma

Nejvíce očekávaný souboj Bostona Roba a Russella Hantze. Byla to krasojízda prvně jmenovaného a že to opravdu vzal pevně do rukou. Měl jediné štěstí a to že si vybral kmen který si vybral. Být to naopak, věřím že by tím vítězem byl nakonec i ten Russell. Nový prvek, v podobě ostrova vykoupení, byl za mě docela fajn nápad. Nové tváře jsou úžasné, nejvíc mě oslovila Andrea, pro mě nejlepší ženská hráčka, která je zkrátka taková hrozba že má strašně malou šanci vyhrát. ()

mrsin

Výborná série Survivoru, která patří nepochybně k nejlepším vůbec. Rob ukázal, jak se takhle hra má hrát, a blázen Phillip by zasloužil nějakou zvláštní cenu, protože takový exot (herec?) se opravdu jen tak nevidí. 5* ()

rEooo

Russell mal smolu na team plný mozgových atlétov, tak to s nimi aj dopadlo. Po jeho vyradení to bolo jednoduché pre Roba kde verím že pri zlúčení by sa spolu spojilo, žiaľ. Jefove vyjadrenie že ten bývali agent bol z jeden z najkontroverznejší v survivali je podľa mňa hlúposť, nevyhral jednu výzvu len sa držal na Robovom chrbte čo ho dostalo do finále inak to bol úbohý výkon. ()

Grimaldi

Pro mnoho fanoušků jedna z těch horších řad, já jí ale naprosto zbožňuji. Souhlasím s kritikou ostrova vykoupení, který byl absolutně k ničemu a ochudil nás o soutěže o odměnu, ale hra kterou předvedl vítěz této série byla naprosto úchvatná, dokonalá. Hodně vítězí pomohl zbytek obsazení, který byl spíše průměrný, ale i tak se jedná o mého nejoblíbenějšího vítěze a tudíž nemůžu hodnotit jinak. ()