Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

bufanda8

,,V jaký barvě máte růžovou?´´ ,,Růžovou základní říkáte?´´ ,,Růžovou základovku máme růžovou´´ ,,Vemu pixlu´´ xD... tak tuhle scénku umíme s kamarádkou zpaměti a vždycky se musíme smát :D Hale a Pace jsou super :) ()

Caine

Prostě tohle jsou dva týpci, co by v přímém přenosu rozhodně kotě v mikrovlnce nikdy neupekli!!! Je fajn že si je připravují předem... ()

DuanBerry

Mám rád anglický humor, tenhle seriál je ale velmi nevyvážený. Na jednu stranu si tvůrci mnohdy opravdu s divákem nebývale pohráli a je to pak opravdu velká bžunda, na druhou stranu je spousta scének tak příšerně trapných, že se vám příčí smát se i tomu, jaká je to blbost. 3* ()

ladno

S výnimkou asi dvoch epizód som sa bavil skutočne kráľovsky! Britský humor v tej najlepšej, čiže najzvrhlejšej, najčiernejšej a najnápaditejšej forme. Takýto scenár nie je schopný zosnovať každý. "Čumíš na mě?" P.S.: A ďakujem ČT za obzvlášť vydarený dabing Veldu a Potměšila - jeden z najlepších českých dabingov vôbec. ()

gombarix

Ještě 10x angličtější humor než Monty Pythoni. Narozdíl (patrně) od Fawlty Towers se tohle nadabovat povedlo. - A příjemně se to podobá Benny Hillovi. ()

bangee

Hellboy to vystihl přesně... Některé díly a nebo partikulární části dílů jsou napomezí trapností a blbostí, nicméně celkově je to výbornej anglickej (ten já můžu) humor. Hospodská rvačka a Mafiánská svatba u mě zatím vedou... ()

Drom

Především ve starších scénkách neuvěřitelný gejzír nápadů, mnohdy s opravdu nečekaným rozuzlením. Opepřit? Tihle dva, tedy Gareth Hale a Norman Pace, předvádí neuvěřitelné spektrum parodií na lidské charaktery i skutečné osoby, od pobudů po popové hvězdy, od show po vyprávění příběhů že života "normálních" lidí. Jsi nervózní? Fantazie tvůrců je někdy nádherně svobodná a ztvárnění reality je opravdu "volné". A my o tom známe písničku! Asi nejlépe by se to dalo charakterizovat jako videovtipy, bez obrazu nevypravovatelné. To čumíš na mě? Ne každému asi tenhle druh a způsob humoru vyhovuje, ale mě zaručeně pobaví... A nezapomeňte: Dělo stříĺí vždycky v jednu hodinu! ()