Epizódy(10)
-
Kinder des Zorns (S08E01)
-
Türen in der Nacht (S08E02)
-
Späte Liebe (S08E03)
-
Tod eines Tänzers (S08E04)
-
Die Richterin (S08E05)
-
Gambit Star (S08E06)
-
Im gläsernen Sarg (S08E07)
-
Das rosa Lächeln (S08E08)
-
Ich sterbe, du lebst (S08E09)
-
Der Mörder meines Sohnes (S08E10)
Hrajú
Ulrich Mühe
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Gesine Cukrowski
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Jörg Gudzuhn
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Dieter Mann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Oliver Bröcker
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Agrati Khajuria
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
Daniel Krauss
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Nicolette Krebitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan (2006) (seriál)
Hans Pawliczek
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Theresa Scholze
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Renate Schroeter
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Stroskotanci (1974) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Thomas Ulbricht
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Joram Voelklein
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Miguel Herz-Kestranek
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Dynastia Straussovcov (1991) (seriál)
Norbert Hülm
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ann-Kathrin Kramer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dvě strany propasti (2023) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Volker Ranisch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Heinrich Schmieder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Winfried Stahlke
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Regine Zimmermann
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)