Nový hudební cyklus Kamila Střihavky, který představí výjimečné osobnosti všech žánrů od popu, funky, rocku, až po blues či heavy metal. V každém díle představí rocker Kamil Střihavka jednu hudební osobnost, se kterou ho pojí přátelství a společné hudební zážitky. Pořad Hudební Ikony Kamila Střihavky nás v úvodní pasáži v sestřihu archivních materiálů seznámí s milníky hudební osobnosti a následně divákům nabídne pohled do zákulisí jejího života. Diváci dostanou možnost navštívit hudební ikony v jejich domácím prostředí, prohlédnout si pracovny, sbírky hudebních nástrojů nebo studia, kde muzikanti tvoří a nahrávají. Díky přátelství s Kamilem Střihavkou dojde často k velice intimní zpovědi a dialogu, který může i skalní fanoušky překvapit. Samozřejmě nebude chybět ani kvalitní hudba. ,,Překvapila mě hlavně nenucenost a upřímná lidskost všech osobností, se kterými jsme naši první sérii natáčeli. To, že si nás v drtivé většině pustili do svých privátních domovů a soukromí, bylo prostě skvělé, protože jakýkoliv náznak bulvárního přístupu byl ve spojení s mou přítomností absolutním tabu…´´ říká Kamil Střihavka. (Česká televize)

Recenzie používateľa subic k tomuto seriálu (26)

Vilém Čok (2024) (S03E03)

Aspoň jedno nové info, jejich první setkání bylo ve studiu, když nazpívávali Rychlou rotu a My z Kačerova. ()

Lešek Semelka (2024) (S03E04)

Oteklý Plešek Semelka legenda? Tak jak už jsem napsal u této série... ()

Ondřej Hejma (2024) (S03E06)

Pro mě je Helma pořád ten, který monotónně překládal filmy, ale co jsem netušil, že je na VHSkách sem vozil ze Západního Německa Karel Gott. Jinak jako hudebník mě nikdy nebral. ()

Jan Toužimský (2024) (S03E07)

Takhle, nikdy jsem nebyl a už ani nebudu fanda do Arakainu. V RockOpeře Praha jsem taky ještě nebyl. Nicméně Toužimský má velmi výrazný hlas, o tom žádná. A jak vidno, daří se mu velmi dobře. 7/10 ()

Vladimír Mišík (2024) (S03E08)

Tak si říkám, že se Mišík dostal až do třetí řady. ()

Oskar Petr (2024) (S03E10)

Nutno říct, že Oskar Petr má ušlechtilou sbírku kytar. Jeho sólová dráha mě moc neoslovila, ani Marsyas jsem nikdy neposlouchal, ale nelze mu upřít, že jiným napsal skutečné pecky. No a o tom to tak nějak je. No a to, co si kluci zahrajou nakonec, to bylo působivé. ()