Jak se dá využít volný čas při prodávání v bistru? Tahle parta vám to rozhodně ukáže. Jsme v Americe 80. let, kluci experimentují s drogami, a co připomíná holku, to se snaží přimět k sexu. Navíc se vždycky v dohledu najde nějaký šašek, který se snaží být vtipný… (oficiálny text distribútora)

Hank

Teen pohoda v podstatě o ničem, ovšem mnohem zábavnější bež většina co je v tomto žánru v posledních letech vyprodukováno. ()

ratpile

80. léta a americká střední škola se vším všudy, sportovci, huliči, looseři, první sex, baleni, všechny klišé, které převzali dnešní teen komedie, až na to, že Ridgemont Hight nestaví jen na fekálnostech a je to prostě stylová retro podíváná, na kterou se prostě pořád pěkně kouká. Super oddychovka. ()

Johniii

Výborný předchůdce prciček a jim podobných filmů, ještě předtím, než byly trapné. Věčně vyndanej Penn mě opravdu odzbrojil a Caguv štěk taky pořádně pobavil. Ovšem nemohu se zbavit dojmu, že před těmi lety to zas taková pecka nebyla. Myslím, že filmu dnes hodně přidává na atraktivitě, že dnes již známí herci (Penn, Stolz, Whitaker, Cage...) jsou v tomto filmu malý ucha a je zábavné vidět trochu z jejich začátků ()

Guran

Naprosto dokonalý film, který je spíš určen pro mládež, čili pro někoho, jako jsem já. Ve filmu si zahráli samé budoucí hvězdy. Nicholase Cagea jsem ani nepoznal. Sean Penn je pořád stejný a ikdyž jsem očekával, že zde bude mít více prostoru, ale to nic nemění na hodnocení. Herci hráli, každá postava má vlastní charakter, každá má vlastní příběh, děj filmu se věnuje každé z nich. Ve zkratcer je to vydařený film s budoucími v té době mladými herci s komediálními prvky a pořádnou dávkou zábavy. ()

Blazkowicz

Docela jsem se těšil a výsledek nic moc. Víceméně to nikam nevede a je to takové nemastné, neslané. Hodně nevýrazné postavy a totální absence rodičů. Bez nich to působí divně. Jediný důraz to dává na erotiku a sex, takže jsem měl pocit, že si to tam rozdává každý s každým. Do toho ta holka která dá ochotně každému blbečkovi, potom jde na potrat a všechno je zase úplně růžové. Jako kdyby to bylo úplně běžné. Takže tímto zacílením mě to minulo. Radši doporučuju teen komedie od Hughese nebo Columbuse. Ty jsou se vším všudy. 3* ()

Zed70

Mám rád Nicholase Cage, Seana Pena, Judge Reinholda, Foresta Whitakera, Erica Stoltze i Vincenta Schiavelliho. Mám rád i tenhle film. ()

Mustaffa

Tak tohle byla vážně sranda. Sean Penn je výborný, fakt mě bavil. Já teda moc nemusím americké komedie a ještě k tomu právě třeba z prostředí středních škol, ale Zlaté časy na Ridgmont High jsou skvělá komedie, která vůbec neurazí hloupostí jak to některé komedie moc dobře umí. Na 82 rok jsem teda nečekal tolik erotiky a jen škoda, že jsem si nevšiml Nicolase Cage ve svém filmovém debutu. Ne jedna scéna mi připomněla moje vlastní časy na střední a to já už na ni chodil v jiném století :-))) ()

jopal

Ja s odstupom svojej 50-ky sa na film divam trosku inac. Si myslim, ze cas mu dost ublizil a nepochybujem, ze keby som ho videl pred 30timi rokmi, bol by som urcite uveliceny. Zenske postavy ma tentokrat vobec neoslovili, za to Penn a jeho kolegovia boli vyborni. Este aj ten profesor historie ma zaujal viacej, ako tie naivne "husicky"...3,5* ()

Griswold

Nekorunovaná královna teenagerovských komediích. Tenhle film má něco co ostatním jeho žánru chybí a tím je rozhodně Spicoli (nejlepší role Seana Penna). Co slovo - to perla, takovýho týpka bych chtěl mít za spolužáka :D. Film se navíc může opřít o další dost vtipný scény, zajímavý příběh, uvěřitelné postavy a nadupaný songy. Prcičky jsou super, ale na tohle nemaj. ()

Runciter

Teď jsem to viděl, skvělej film. Nezáleží na tom, že jde o jednotlivé gagy, protože to je to, na co si právě vzpomenete. Lepší než prcičky, nostalgické, kouzelné. A Nica Cage jsem si nevšimnul teď když o tom tady čtu. ()

sankacoffee

Namlsán Breakfast Clubem jsem se vrhl na další film podobného žánru, který mi byl doporučen. Až na skvělého Penna a dobré epizodky okolo Reinholda jsem se však nudil jak ve škole. Stvárněné charaktery neměly duši a vše kolem nich vyšlo jakoby do ztracena... ()

Dexter666

Tá atmosféra 80-tych rokov je absolútne nezameniteľná. Neuveriteľné, že filmík má už 30 rokov. A hoci je to jednoduché, lacnučké a naivné, stále je to dobré. ()

BlackAdder87

Upřímně, koukal jsem na to hlavně proto, že jsem chtěl vědět víc o filmu, kterým se inspirovala třetí řada Stranger Things, ale vyklubala se z toho dobrá zábava. Řekl bych, že ve své době to musel být "pokrokový film", až se divím že to prošlo přes cenzory v jindy prudérní Americe. Kvalitní herecké obsazení a příběh, který je vlastně o ničem a přesto je stále aktuální. Pokud máte rádi filmy z 80´nebo chcete vidět zhuleného Seana Penna, vřele doporučuji. ()

david141474

Tohle nebylo špatný. Na tento film jsem se podíval z důvodu že to je vůbec první film, kde se objeví Nicolas Cage, teda v té době Nicolas Coppola. Ale je tam jenom na vteřinu, což je škoda. Hlavní hrdinku hraje Jennifer Jason Leigh, kterou jsem ve filmu Osm hrozných z celýho srdce nenáviděl. Ale v tomhle filmu nebyla špatná, hrála dobře a vypadala dobře a ne jak nějaká sadistická mrcha politá krví. Děj je solidní a plnej sexu. Herci jsou solidní, postavy taky. Soundtrack je dobrej a humoru je zde celkem málo, což je překvapivý z důvodu toho, že to je vysokoškolská střední. Ale je tady taky, teda hlavně na hodinách dějepisu. No a jenom pečlivý fanoušci filmů si zde všimnou Nicolase Cage, ti co se v tom tak neorientujou ho nenajdou. No a já ho našel, byl ve scéně která trvala ani ne 3 sekundy. 8/10 Solidní film se solidním dějem. ()